لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

۲۰ سال حضور کیاررستمی در جشواره کن

0 809

کیارستمی در کن-وبسایت 7حوض

خبرآنلاین: سیف‌الله صمدیان در جشنواره فیلم بوسان از پروژه مستندی درباره ۲۰ سال حضور عباس کیارستمی در جشنواره کن خبر داد.

صمدیان که ۳۰ سال را صرف مستند کردن زندگی کیارستمی کرده است، در مستند «ای‌بی‌سی آفریقا» به کارگردانی کیارستمی فیلمبردار بود. او علاوه بر این مستند «۷۶ دقیقه و ۱۵ ثانیه» را درباره کیارستمی ساخت که در جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد.

مستند صمدیان بخشی از مراسم یادبود عباس کیارستمی در جشنواره فیلم بوسان بود. صمدیان در بوسان گفت:‌ «قسمت بعدی مستند درباره ۲۰ سال حضور عباس در جشنواره کن خواهد بود.»

صمدیان در رویداد «فیلمساز مولف آسیایی:‌ عباس کیارستمی یا حضور دائمی سینمای ایرانی» جشنواره بوسان سخن می‌گفت. احمد کیارستمی و شهره گلپریان او را در این مراسم همراهی می‌کردند. شهره گلپریان از چهره‌هایی است که نقشی کلیدی در توزیع فیلم‌های ایرانی در ژاپن دارد، او در فیلم «مثل یک عاشق» دستیار و مترجم عباس کیارستمی بود.

احمد کیارستمی نیز درباره پدرش گفت:‌ «او مانند فیلم‌هایش فروتن، صمیمی و صادق بود.»

در مراسم افتتاحیه جشنواره بوسان، احمد کیارستمی فرزند عباس کیارستمی جایزه فیلمساز برتر سال آسیا را به نیابت از پدر تازه درگذشته‌اش دریافت کرد

 

 

از این مطلب خوشتون آمد,با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ