لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

گواردیولا:قصد ندارم منچستر را به بارسلونا تبدیل کنم

0 604

گواردیولا-وبسایت 7 حوض

پپ گواردیولا، سرمربی منچستر، اعلام کرد که قرار نیست این تیم را تبدیل به بارسلونا کند یا فوتبال انگلیس را تغییر بدهد.

به گزارش “ورزش سه”، از زمان معرفی گواردیولا به عنوان سرمربی جدید منچسترسیتی، بسیاری انتظار داشتند که او این تیم را به تیمی شبیه تیم های قبلی اش تبدیل کند اما او پافشاری کرد که قصد انجام چنین کاری را ندارد.

او به خبرنگاران گفت:” نمی خواهم مانند یارسلونا بازی کنیم. بارسا براساس بازیکنانی که در اختیار دارد، بازی می کند؛ به ویژه یکی از آنها.

من بارها شنیدم که می گویند پپ به اینجا آمده تا فوتبال انگلیس را تغییر بدهد. من از همان ابتدا گفتم که این را فراموش کنید زیرا من به اینجا نیامدم تا چیزی را تغییر بدهم. من می خواهم یاد بگیرم و تلاش می کنم تا یک شیوه بازی را برای بازیکنانم تغییر بدهم.

تلاش می کنم تا آنها را متقاعد کنم که می توانند از بازی کردن لذت ببرند و خوب بازی کنند و در بازی های زیادی به پیروزی برسند و برای قهرمانی بجنگند. این تنها هدف من و بازیکنانم است.

به همین دلیل منچسترسیتی من را به خدمت گرفت. اینکه تلاش کنم با بازیکنانم که دارم، به شیوه ای که می خواهم بازی کنم. البته قصد ندارم از توپ های بلند استفاده کنم تا وقتی که قدبلندترین مهاجمی که دارم، قدکوتاه است اما می خواهم از آگوئرو استفاده کنم زیرا او این کیفیت را دارد که در زمان مناسب، گلزنی کند.

برای رسیدن به دستاوردهای بارسا، به دهه ها زمان نیاز داریم. یوهان کرویف این مسیر را از زمان حضورش در بارسا در فصل ۹۰-۱۹۸۹ آغاز کرد؛ یعنی ۲۶-۲۵ سال قبل. من جاه طلب هستم اما غیرممکن است چیزی را در زمان کوتاه تغییر بدهم؛ غیرممکن است.”

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد,با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ