لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

گلکسی اس ۸ اولین گوشی هوشمند با حسگر اثر انگشت اپتیکال!

گلکسی اس8-وبسایت 7حوض

انتظار می‌رود گلکسی اس ۸ با تغییرات گسترده‌ی سخت‌افزاری همراه شود. یکی از این تغییرات حسگر اثر انگشت اپتیکال است که S8 را از سایر گوشی‌ها متفاوت می‌کند.

سامسونگ اسفند ماه امسال گلکسی اس ۸ را با تغییرات زیاد سخت‌افزاری معرفی خواهد کرد. احتمالا این محصول اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که به معنای واقعی پنل جلوی آن تماما به صفحه نمایش اختصاص پیدا کرده است. حالا شایعات از چین حاکی است که گلکسی اس ۸ اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که از فناوری تشخیص اثر انگشت اپتیکال بهره می‌برد.

در گذشته شایعاتی در مورد اینکه سامسونگ حسگر اثر انگشت را در زیر صفحه نماش قرار خواهد داد به گوش می‌رسید. حسگر اثر انگشت اپتیکال می‌تواند در زیر صفحه‌ای شیشه‌ای نیز اثر انگشت را شناسایی کند. این فناوری سریع‌تر و دقیق‌تر از حسگر مافوق صوت است.

البته گفته می‌شود که این حسگر در حال حاضر به صورت انبوه برای گلکسی اس ۸ تولید نمی‌شود اما با توجه به اینکه ۳ ماه تا زمان معرفی گوشی فرصت داریم، طبیعتا آغاز تولید انبوه در حال حاضر منطقی نیست.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد, با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ