لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

کشف راز پرونده دو زن بعد از ۸۰ ماه

پرونده 2 زن-وبسایت 7حوض

خبرآنلاین: راز مرگ مرموز دو زن که اواخر سال گذشته جسدشان را در جاده صدرا پیدا شده بود، برملا شد.

دو برادر وقتی نقشه قتل خواهرانشان را کشیدند، تصمیم گرفتند آنها را در بیابان های اطراف شیراز دفن کنند اما پس از گذشت چند ماه راز این جنایت برملا شد.در آخرین روز سال ۹۴ گزارش کشف جسد دو زن در جاده صدرا در اختیار بازپرس ویژه قتل قرار گرفت. محل حادثه بیابان های اطراف صدرا بود که در آنجا اجساد دو زن که دفن شده بودند پیدا شد.

به دنبال اعلام این موضوع تیمی از کارآگاهان جنایی راهی محل جنایت شدند و بررسیهای ویژه ای برای کشف راز قتل دو زن جوان شروع شد. تحقیقات نشان میداد که هر دو زن با هم خواهر هستند و این جنایت در خانه ای رخ داده است. کارآگاهان که احتمال میدادند جنایت از سوی فردی آشنا و با انگیزه انتقامجویی رخ داده باشد به تحقیق از آشنایان قربانیان پرداختند. اما هیچگونه سرنخی از این جنایت به دست نیاوردند.

در حالی که تحقیقات برای افشای راز این جنایت ادامه داشت کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند که این دو زن جوان خفه و پس از آن اجسادشان به خارج از شهر منتقل شده و قاتل یا قاتلان اجساد را در اطراف دفن کرده اند.

با توجه به قتل مرموز این دو خواهر تحقیقات ماموران روی این موضوع جدی شد. تا اینکه پس از گذشت نزدیک به هشت ماه از وقوع این جنایت ماموران توانستند به سرنخ هایی پی ببرند که نشان می داد اعضای خانواده آنها در این جنایت نقش دارند از این رو تمامی فرضیه ها در این رابطه مطرح تا اینکه ماموران احتمال دادند که دو برادر این دو قربانی در جنایت دخالت داشته اند.

در نهایت کارآگاهان پازل این جنایت را کنار هم چیده و با جمع آوری دلایل و مدارکی مبنی بر دست داشتن دو برادر در جنایت رفتار آنها را زیر نظر گرفته و با تکمیل تحقیقات هر دو را دستگیر کردند.

دو مرد جوان در همان بازجوییهای اولیه به قتل خواهرانشان اعتراف کردند.

یکی از آنها گفت: از مدتی قبل با دو خواهرم دچار اختلاف شدید شدیم. این اختلافات آنقدر شدید شد که از هر دو خواهرم کینه به دل گرفتیم و نقشه انتقامجویی و وحشتناکی کشیدیم. آنها با رفتارهایشان باعث شده بودند که آبروی ما جلوی بستگانمان برود.

از نظر اخلاقی مشکلاتی داشتند. روز حادثه با همدستی برادرم هر دو را خفه کرده و پس از آن سوار خودرو کردیم.

وی ادامه داد: زمانی که به منطقه خلوتی رسیدیم اجساد را از داخل ماشینمان بیرون کشیده و هر دو را دفن کردیم. پس از اعترافات متهمان برای آنها قرار بازداشت صادر شد و تحقیقات تکمیلی درخصوص این پرونده ادامه دارد

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ