لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

کشف اتفاقی دو تابلوی مسروقه «ونسان ون‌گوگ»

0 769

کشف دو تابلو-وبسایت 7حوض

پلیس ایتالیا از پیدا شدن دو تابلوی نقاشی «ونسان ون‌گوگ»، نقاش سرشناس هلندی در شهر ناپل خبر داد.

پلیس ایتالیا دو نقاشی از هنرمند هلندی «ون گوگ»(Van Gogh) را به طور تصادفی و طی عملیاتی بر علیه مافیای کامورا در شهر ناپل کشف کرد.

بر اساس گزارش رویترز، این دو نقاشی ارزشمند با اسامی «چشم انداز دریا از شووانینگن»(View of the Sea at Scheveningen) و«خروج از کلیسای نئونان»(Leaving the Reformed Church at Nuenen) سال ۲۰۰۲ از موزه «ونسان ون گوگ» آمستردام به سرقت رفته بودند.

«جیوآنی کولانگلو»(Giovanni Colangelo)، دادستان ناپل در این رابطه گفت: “کارشناسان صحت نقاشی ها را تائید کرده اند و جزئیاتی را یافتند که تنها در نقاشی‌های اصل پیدا می‌شوند”.

«اکسل روگر»(Axel Rueger)، مدیر موزه ون‌گوگ(Van Gogh) می‌گوید:”اولین بار ابتدای هفته بود که به ما اطلاع دادند نقاشی‌ها پیدا شده‌اند و از ما خواستند که کارشناسانی را برای تائید صحت اصل بودن آنها بفرستیم”.

این دو تابلوی رنگ روغن که از نقاشی‌های دوره اول «ونسان ون‌گوگ» به حساب می‌آیند، چندین میلیون یورو ارزش دارند و در زمان سرقت در موزه مخصوص ون‌گوگ آمستردام قرار داشتند.

بر اساس این گزارش، سارقان با رفتن روی سقف موزه و شکستن یک پنجره موفق به ربودن آنها شده بودند.

تاریخ استرداد این دو اثر به کشور هلند مشخص نیست اما مقامات این کشور از پیدا شدن این دو نقاشی ارزشمند اظهار خرسندی کرده‌اند.

تابلوی کشف شده-وبسایت 7 حوض

منبع : تسنیم

از این مطلب خوشتون آمد,با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ