لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

همراه اول تعرفه رومینگ را برای زائران کاهش داد!!

تعرفه رومینگ-وبسایت 7حوض

همراه اول تعرفه رومینگ بین‌الملل خود با اپراتورهای عراقی را برای زائران اربعین حسینی کاهش داد.

همراه اول در راستای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در خاک عراق، تعرفه رومینگ بین‌الملل خود با اپراتورهای عراقی را کاهش داد. این کاهش تعرفه تنها در بخش تماس نیست و بخش‌های پیامک و اینترنت همراه رومینگ همراه اول را نیز محسوب می‌شود.

بر اساس اعلام شرکت ارتباطات سیار، به مناسب اربعین حسینی تماس مشترکان همراه اول با ایران دقیقه‌ای ۸۹۰ تومان، تماس دریافتی ۶۹۰ تومان، تماس با شماره‌های کشور عراق ۶۹۰ تومان، ارسال پیامک ۴۴۰ تومان و اینترنت همراه مگابایتی ۴۴۰ تومان (گیگابایتی ۴۵۰ هزار و ۵۰۰ تومان) محاسبه می‌شود.

این تعرفه‌ها از امروز دوشنبه ۲۴ آبان ۹۵ تا روز چهارشنبه ۳ آذر ۹۵ برای مشترکان همراه اول در خاک عراق اعمال می‌شود.

پیش از این، تعرفه هر دقیقه دریافت مکالمه، مکالمه داخلی و مکالمه با ایران ۱۰۰۰ تومان، ارسال پیامک ۵۰۰ تومان و هر مگابایت اینترنت همراه ۱۰۰۰ تومان بود.

همراه اول علاوه بر این خدمات به زائران اربعین حسینی در نجف، کربلا و راه نجف به کربلا وای‌فای رایگان با نام وای‌فای اول ارائه می‌دهد.

راهپیمایی اربعین حسینی به یکی از نمادهای فرهنگی شیعیان در جهان تبدیل شده است و در راستای تکریم زائران این حرکت فرهنگی مذهبی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و در کنار آن شرکت ارتباطات زیرساخت، همراه اول، ایرانسل و رایتل، خدمات ارتباطی به‌صورت رایگان یا با تخفیف ارائه می‌دهند.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد, با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ