لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

چند روش ساده برای کاهش اشتها!!

0 803

کاهش اشتها-وبسایت 7حوض

چند روش ساده برای کاهش اشتها!!!

۱- آدامس بجوید

زمانی که جایی رفته اید که مواد غذایی رنگارنگ و وسوسه انگیز میبینید و ممکن است حس گرسنگی به سراغتان بیاید آدامس بجوید و این حس را از بین ببرید.

۲- سبزیجات و سالاد فراوان استفاده کنید

قبل از میل کردن غذا سعی کنید از سبزیجات سالم استفاده کنید تا جلوی اشتها را بگیرد. گوجه فرنگی یک میوه عالی برای حفظ تناسب اندام است,!!! هویج کالری بسیار کمی دارد و سرشار از فیبر است, بنابراین به هضم غذا کمک میکند.

۳- در رستوران از پول نقد استفاده کنید

اگر قرار بر این است که ناهار را بیرون از منزل نوش جان نمایید سعی کنید از پول نقد استفاده کنید تا از کارت، چون زمانیکه از پول نقد استفاده میکنید حس خرج کردن پول بیشتر به شما دست میدهد و این شاید باعث شود کمتر غذا بخورید و کمتر پول بدهید .

۴- چشم هایتان را ببندید تا نبینید

از دیدن فیلم ها، عکس ها و برنامه های مربوط به آشپزی و تبلیغات خوشمزه پرهیز کنید تا وسوسه نشوید.

۵- به رنگ و سایز بشقاب توجه کنید

رنگ ظروف غذاخوری تان را جدی بگیرید،برای خودتان یک دست ظروف غذاخوری به رنگ آبی تهیه کنید ، شاید باورتان نشود ولی تحقیقات نشان داده است که رنگ آبی تاثیر حیرت انگیزی در کاهش اشتهایتان دارد. از ظروف کوچکتر برای سرو غذا استفاده کنید، سایز ظروف انتخابی برای سرو غذایتان را کوچک انتخاب کنید تا با پر شدن ظرف غذا حس رضایت بیشتری ایجاد کرده باشید.

۶- در آرامش غذا بخورید

سعی کنید در زمان  میل کردن غذا در آرامش کامل باشید، از موبایل استفاده نکنید و مشغول صحبت نشوید. غذا را نگاه کنید و میل کنید تا اشتهای چشمی شما هم راضی شود.

۷- از خوردن غذاهای پرکالری و پر حجم دوری کنید

برای لذت بردن از یک غذای سبک و نداشتن هیچ گونه نگرانی, کافی است از جوجه کباب استفاده کنید, جوجه را بدون مواد چرب و سبزیجات کباب کنید مزه ی فوق العاده ای خواهد داشت.

۸- میان وعده ها را جدی بگیرید

دنبال انتخاب غذاهای با حجم کم و مختصر بعنوان میان وعده باشید. میان وعده مانع ایجاد حس گرسنگی شود و نیز از سرو غذای زیاد در وعده اصلی جلوگیری میکند،بدینوسیله مغزتان عادت پذیر خواهد شد.

۹- درست جویدن را جدی بگیرید

لقمه های غذا را کامل بجوید و به آرامی غذا بخورید، جویدن زیاد باعث می شود از اعصاب عضلات جونده پیامی به مغز مخابره شود که اعلام کند غذای زیادی خورده اید.

۱۰- بین غذا آب بخورید

سوپ به ایجاد حس سیری کمک شایانی میکند. همینطور زمانی که به آرامی غذا میخورید و کامل می جوید سعی کنید بین غذا آب مصرف کنید تا حس سیری زودتر اتفاق بیفتد .

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمدبا دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ