لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (3 رای, میانگین: 4٫33 از 5)
Loading...

پیشگویی پیرزن بلغارستانی درباره آینده کاخ سفید!!

0 2,777

پیشگویی پیرزن بلغاری درباره آینده کاخ سفید!!

پیشگویی پیرزن نابینای بلغاری به نام باباوانگا که سال ۱۹۹۶ در سن ۸۵ سالگی از دنیا رفت، پیشگوی مشهور بلغاری که اغلب سیاستمداران پیشگویی‌های او را باور دارند. که سال‌ها قبل پیشگویی کرده بود باراک اوباما آخرین رئیس جمهور آمریکا است. بعد از پیروزی دونالد ترامپ در انتخاب ریاست جمهوری آمریکا، دوباره پیش‌بینی او تیتر اول بسیاری از روزنامه‌های دنیا شد.

پیشگویی پیرزن بلغاری

پیشگویی پیرزن بلغاری، که پیشگویی‌های او تا الان ردخور نداشته، بعد از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، دوباره پیش‌بینی و صحبت‌های او تیتر اول بسیاری از روزنامه‌های دنیا شد.

باور سیاستمداران به پیش‌بینی‌های او

قبل از پیروزی “دونالد ترامپ” برای ریاست جمهوری آمریکا، بابا وانگا پیشگویی کرده بود که او مردم آمریکا را رها خواهد کرد. و اوباما آخرین رئیس جمهور آمریکا خواهد بود. وی بیش از ۸۵% از پیشگویی‌هایش تا بهنگام درست بوده که بسیاری از سیاستمداران به پیشگویی‌های او اعتقاد دارند.

آخرین رییس جمهور کاخ سفید

پیشگویی پیرزن بلغاری،او سال‌ها قبل پیشگویی کرده بود که باراک اوباما، چهل و چهارمین رئیس جمهور آمریکا خواهد شد، و همچنین او آخرین رئیس جمهور آمریکاست.

مشکلات اقتصادی ابر قدرت جهان

پیش‌بینی این پیشگوی بلغاری به این گونه بوده است که بعد از اتمام ریاست جمهوری اوباما و نشست جانشین وی در کاخ سفید، ایالت متحده با مشکلات اقتصادی مواجه خواهد شد.

امید به رئیس جمهوری بعد از اوباما

بابا وانگا در ادامه پیشگویی خود گفته است که مردم آمریکا به رئیس جمهور بعد از اوباما بسیار امید خواهند داشت، اما او آنها را رها خواهد کرد و در ادامه آن اختلاف‌هایی بین ایالت‌های شمالی و جنوبی شروع خواهد شد.

پیشگویی‌های بابا وانگا 

او صدها پیش گویی داشته که موارد بسیاری از آن، مانند: سونامی ۲۰۰۴، حملات یازده سپتامبر، تغییر آب و هوای کره زمین و ظهور گروه تروریستی داعش، درست بود.

پیشگویی پیرزن بلغاری درباره آینده کاخ سفید!!

پیشگویی پیرزن بلغاری درباره آینده کاخ سفید!!

پیشگویی پیرزن بلغاری درباره آینده کاخ سفید!!

پیشگویی پیرزن بلغاری درباره آینده کاخ سفید!!

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ