لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

پیروزی سخت فراسه در مقابل سوئد

فرانسه در مقابل سوئد-وبسایت 7حوض

تیم ملی فرانسه در دیداری خانگی از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸، مقابل سوئد به پیروزی ۲-۱ رسید.

به گزارش “ورزش سه”، در این دیدار ابتدا این تیم میهمان بود که به گل رسید اما در ادامه شاگردان دیدیه دشان به دو گل رسیدند و توانستند سه امتیاز دیدار را از آن خود کنند و به پیروزی برسند.

فرانسه بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی تیم برتر میدان بود اما نتوانست موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کند. در دقیقه ۱۱، تیم میهمان می توانستند توسط گیدتی به گل برسد اما ضربه سر این بازیکن، راهی به چهارچوب دروازه لوریس پیدا نکرد.

در ادامه بازی متعادل تر شد و هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای داشتند اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم سوئدی ها شروع چشم گیری تری داشتند و بعد از یکی دو موقعیت خوب، در دقیقه ۵۴ به گل رسیدند. روی یک ضربه آزاد بود که شوت تماشایی امیل فورسبرگ به جایی رفت که کاری از دست لوریس ساخته نبود.

اما این برتری چندان پایدار نبود و تنها ۴ دقیقه بعد، پل پوگبا کار را به تساوی کشید. روی ارسال دیمیتری پایت بود که پوگبا بالاتر از مدافعان حریف ضربه سر را زد و دروازه سوئد را باز کرد.

فرانسه و سوئد-وبسایت 7حوض
بعد از این گل فشار حملات فرانسه ادامه پیدا کرد و سرانجام در دقیقه ۶۵، خروس ها به گل دوم رسیدند. بار دیگر روی ارسال و اشتباه اولسون در مهار توپ، گریزمان توپ را به پایت رساند و او هم با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

در ادامه سوئدی ها تلاش زیادی برای رسیدن به گل تساوی انجام دادند اما این تلاش ثمری نداشت. در مقابل فرانسوی ها هم می توانستند به گل سوم برسند؛ از جمله در دقیقه ۸۵ که ضربه گریزمان به تیر دروازه برخورد کرد و در نهایت بازی با همان نتیجه ۲-۱ به سود فرانسه به پایان رسید.در ادامه سوئدی ها تلاش زیادی برای رسیدن به گل تساوی انجام دادند اما این تلاش ثمری نداشت. در مقابل فرانسوی ها هم می توانستند به گل سوم برسند؛ از جمله در دقیقه ۸۵ که ضربه گریزمان به تیر دروازه برخورد کرد و در نهایت بازی با همان نتیجه ۲-۱ به سود فرانسه به پایان رسید.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد, با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ