لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

پسری که با استفراغ نهنگ پولدار شد! +عکس

0 1,063

پسری که با استفراغ نهنگ پولدار شد!!پسر خوش شانس

همه با این کلمه که شانس در خانه را می زند آشنا هستیم، اما پسر بچه ای این کلمه را به معنای واقعی لمس کرد و بصورت کاملا اتفاقی پولدار شد. این پسر بواسطه ی استفراغ یک نهنگ پولدار شد. در ادامه داستان این پسر را بشنویم…

کسانیکه در عطر سازی یا ساخت شی معطر سرشته ای دارند می دانند که استفراغ نهنگ یکی از لازمه های ساخت این چنین مواد معطر بوده و در صورت مصرف آن ،شی تولید شده ،خواه عطر باشد و یا هر چیز دیگری،بهایی گرانقیمت پیدا می کند.
این پسر بچه دبستانی که به همراه دوستش در یکی از سواحل امریکا، مشغول قدم زدن بود، به ناگاه با سنگی عجیب برخورد کرد که رنگی طلایی داشته و در زیر نور افتاب خود نمایی می کرد.کودک کنجکاوانه آنرا برداشت و با خود به خانه اورد.

بعد از مدتی، هنگامیکه سنگ نادر را برای آزمایش به یکی از مراکز کانی شناسی منطقه بردند، در کمال تعجب متوجه شدند که این سنگ در واقع همان استفراغ نهنگ بوده و ارزشی معادل £ ۴۰٫۰۰۰ دارد!! وزن این سنگ ۸ کیلو ۶۰۰ گرم می باشد.در واقع پسرک خردسال، به اعتقاد خودش راه صدساله را یک شبه طی کرده است. در اکثر عطرها و اسانسهای مشهور دنیا از این ماده گرانبها استفاده شده و ارزشی فوق العاده دارد.

پسری که با استفراغ نهنگ پولدار شد!!

پسری که با استفراغ نهنگ پولدار شد!!

پسری که با استفراغ نهنگ پولدار شد!!

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ