لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

پرواز وحشتناک با حضور تیم لیگ برتری

پرواز وحشتناک با حضور تیم لیگ برترنقص در پرواز

کاروان تیم فوتبال پدیده که در پرواز مشهد به اهواز حضور داشتند، طی نقصی که در پرواز بوجود آمد شبی ترسناک و وحشتناک را گذراندند. در ادامه با سایت هفت حوض همراه ما باشید.

به نقل از مشرق و به گزارش سایت هفت حوض، آتا پرواز هواپیمایی که حامل ١۶٨ و البته کاروان تیم فوتبال پدیده بود با وجود نقض در پرواز، بالاخره با مهارت خلبان در فرودگاه اهواز به زمین نشست.

پرواز مشهد به اهواز

ساعت ١۶ این پرواز قرار بود روز چهارشنبه از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به سمت اهواز حرکت کند بعد از اینکه با تاخیر ۶ ساعته روبرو شد ساعت یک بامداد پنجشنبه با وجود نقص در پرواز در حالی در اهواز فرود آمد که باعث رعب و وحشت مسافران آن شده بود.

شرایط آب و هوایی نا مطلوب

این اتفاق بدین صورت بود که به علت نامطلوب بودن شرایط آب و هوایی ، پرواز با تکان های شدیدی روبرو بود که باعث ترس مسافران شد اما این پایان کار نبود. بعد از این تکان های شدید در حالی که هواپیما قصد داشت فرود بیاید با نقص فنی در چرخ ها روبرو شد تا خلبان نتواند فرود بیاید.

فرود هواپیما با وجود نقص

پس از این موضوع خلبان چندین بار سعی کرد با دور زدن بر روی آسمان اهواز چرخ ها را باز کند که بالاخره بعد از ٢٠ دقیقه موفق به این کار شد. بعد از باز شدن چرخ ها اما عدم وجود دید کافی در باند اهواز بازهم مشکل دیگری را ایجاد کرد که این بار هم خلبان مجبور شد چند بار دیگر در آسمان اهواز دور بزند. در انتها خلبان با اینکه دید کافی نداشت اما با مهارت توانست هواپیما را روی باند بنشاند و البته از سوی مسافران وحشت زده نیز تشویق شد.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE