لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

ویندوز اسرارآمیز کلود در راه است

ویندوز اسرارآمیز کلود در راه استویندوز کلود

این ویندوز که با نام کلود نام گذاری شده، در فایل‌های سیستمی ویندوز به روز شده ۱۰ پنهان شده و چنین نام گذاری خبر از ارایه سیستم عاملی جدید از سوی مایکروسافت را می دهد.

به نقل از پی سی ورلد، با بررسی هایی که انجام شد نشان دهنده این است که در بسیاری از نسخه های عرضه شده ویندوز ۱۰ دو نام ویندوز کلود و ویندوز کلود ان به چشم می خورد و لذا می توان حدس زد که در پس پرده تلاش هایی برای استفاده گسترده تر از سرویس های کلود برای کسب درآمد توسط مایکروسافت در جریان است.

بعضی منابع نزدیک به مایکروسافت هم با ارسال مطالبی در شبکه های اجتماعی این موضوع را تایید کرده اند. ظاهرا استفاده از کلمه ان در نام این سیستم عامل اشاره ای به نسخه ای از سیستم عامل یاد شده است که برای استفاده در کشورهای اروپایی تخصیص داده شده است.

ویندوز کلود برای ارائه خدمات به طور کامل متکی به سرویس های کلود نیست و در واقع سیستم عاملی است که تنها قادر به اجرای برنامه ها و خدمات کلود خود شرکت مایکروسافت خواهد بود. این برنامه ها باید از ویندوز استور بارگذاری شوند و اینگونه به نظر می رسد این ویندوز جایگزین سیستم عامل نه چندان محبوب ویندوز آر تی خواهد شد.

ویندوز آرتی نخستین بار همراه با تبلت های سرفیس مایکروسافت عرضه شد و بی ثباتی و عدم اجرای برنامه های متنوع باعث محبوبیت اندک آن گردید. امروزه مایکروسافت خود به جای این ویندوز، ویندوز ۱۰ را عرضه می کند.

 با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ