لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

۵ عامل هشدار دهنده یک ازدواج ناموفق

5 عامل هشدار دهنده یک ازدواج ناموفق

هر شخصی وقتی وارد زندگی جدیدی از فرد دیگر می شود برهه ای از زندگی متفاوت می شوند. توقع است که هرکدام، از طرف مقابل خود را با همان خصوصیات، خلق و خو بپذیرد و دوستش داشته باشد.و هیچ کدام از آنها علاقه ای ندارد که زندگیش شکست بخورد و کارشان به طلاق بکشد. امروز ۵ زنگ خطری که باعث ازدواج ناموفق خواهد شد را برا شما خواهیم گفت.

۵ عامل هشدار دهنده برای یک ازدواج ناموفق

همه کسانی که ازدواج می کنند دوست دارند زندگی بادوام و با عشقی داشته باشند هیچکدام از آنها علاقه ای ندارندکه بعد از مدت کوتاهی طلاق بگیریند. و در واقعیت این است که بعضی از ازدواج ها شانس کمی در موفقیت دارند یا در همان روزهای اول شکست خورده اند، مشخصه های این ازدواج ها به شرح زیر است.

هشدارهایی برای ازدواج ناموفق

 1.  آغاز با دروغ

  اگر در ابتدای آشنایی در مورد شغل، وضعیت خانوادگی تان، سلامت جسمی و روحی، وضعی مالی، تحصیلات دروغ گفته اید، بدترین راه را برای جذب طرف مقابلتا شروع کرده اید. این راه مستقیماً شما را به جمع مطلقه ها می کشاند.

  نکته

  درباره معیارهای اصلی زندگی تان با طرف تان صادق باشید اگر برایتان پوشش خاصی مهم است حتما به همسرات بگوید یا زندکی در شهر خاصی مد نظرات است باید در ابتدا به همسرتان بگویید..

 2. معیارهایی غیر منطقی

  معیار های غیر منطقی نداشته باشید بیشتر به باطن و شخصیت فرد توجه کنید، معیارهای ظاهری مانند: رنگ چشم، قد و قواره خاص، پایگاه سیاسی یا رشته تحصیلی خاص، اقامت خارج از کشور و مسائلی این چنینی.

 3. بحث های هر روزه

  اگر در دوارن نامزدی مرتباً در حل نزاع با یکدیگر هستید، قبل از اینکه کار بالا بگیرید، بهتر است پیشگیری کنید و تا اختلافات بین شما بیشتر نشده است با خانواده تان در مشورت کنید. و بخواهید که کمکتان کنند.

  اگر احساس میکنید که همه حرف هایتان با میل طرف مقابلتان است و کم کم هویت خود را از دست می دهید و مطابق او تغییر می کنید.

  هشدارهایی برای ازدواج ناموفق

 4. چشم و هم چشمی

  اگر ازدواج کردن شما فقط و فقط به این دلیل است که روی اطرافیان را کم کنید یا چشم فامیل را در آوردید، مطمئن باشید که در بدترین راه برای ازدوج قدم گذاشتین و انتهای به جدایی خواهد رسید.

 5. احساس در ازدواج

  کسانی در امر به این مهمی با احساس پیش می روند و با عشق در یک نگاه ازدواج می کنند، باید بگویم که بی برو برگرد شما را مستقیماً به دادگاه خانواده خواهد کشاند، فقط زمانی موفق خواهید بود که چشمانتان را به خوبی باز کنید و در مواقع لازم، نه طلایی زندگی تان را به کار ببرید. 

  هشدارهایی برای ازدواج ناموفق

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE