لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

نفت آبادان هدف ما ماندن در لیگ برتر است.

نفت آبادان-وبسایت 7حوض

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان با بیان این که امسال هدف تیم فوتبال‌مان فقط ماندن در لیگ برتر است، بیان کرد: البته کسب جایگاه خوب نیز دور از ذهن نیست.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، علی عیسی‌زاده در خصوص وضعیت تیم نفت آبادان، اظهار کرد: باتوجه به این که از لیگ یک به لیگ برتر آمدیم و اسکلت تیم نیز تقریبا لیگ یکی است، تاکنون نتایج خوب بوده است.

وی افزود: فقط وقفه‌های ایجاد شده در لیگ، کمی به ضرر تیم ما تمام شد؛ لیگ در دو مقطع تعطیل شد که ما هم نتوانستیم اردو برویم و همین باعث شد که تیم کمی افت کند، هر چند که خدا را شکر تیم روند رو به رشدش را پیدا کرده است.

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان در خصوص دیدار این تیم برابر پرسپولیس، گفت: این بازی هم مانند تمام دیدارها سه امتیازی است ولی به هر حال حساسیت خودش را دارد. مردم فوتبال‌دوست آبادان هم می‌خواهند که تیم‌مان برابر پرسپولیس که فکر می‌کنم امسال یکی از بهترین تیم‌های لیگ و احتمالا شانس اول قهرمانی است، خوب کار کند. یقین هم داشته باشند به آن جا می رویم تا یک تیم دست و پا بسته نباشیم و با دست پر برگردیم.
وی در ادامه با بیان این که امسال فقط هدف ماندن در لیگ است، عنوان کرد: از روز اول هم همین را گفته‌ایم و ان شاءالله در سال آینده برنامه ریزی بلند مدتی خواهیم داشت تا جایگاه خوبی کسب کنیم. ما سعی می کنیم بیشتر طبق برنامه‌ریزی و اهدافی که برای خودمان مشخص می کنیم پیش برویم، البته اگر شرایط مهیا شود.

عیسی‌زاده در پاسخ به این سوال که با توجه به روندی که تاکنون داشته اید، فکر می کنید که بتوانید جزو مدعی‌ها باشید؟ عنوان کرد: دور از ذهن نیست که جایگاه خوبی کسب کنیم و فوتبال است. بازیکنان ما با انگیزه هستند و تیم مان هم یک دل و یک دست است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تیم در ادامه تقویت خواهد شد؟ گفت: اگر نیاز بود و سرمربی به ما اعلام کرد، حتما در نیم‌فصل تیم را تقویت خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان با بیان این که ما هم یقینا مشکل مالی داریم، خاطرنشان‌کرد: اگر خوب پیش می رویم برای این است که هزینه ها را واقعا مدیریت می کنیم و توانسته ایم با کمک ها و حمایت های منطقه آزاد اروند، امورات را بگذرانیم. جاهای دیگر هم پیگیر شدیم و با اسپانسرهایی قرارداد بستیم و ان شاءالله با پول هایی که از طریق آن ها به باشگاه تزریق می شود، حداقل تا نیم‌فصل اوضاع و احوال‌مان خوب است.

وی در ادامه با ابراز رضایت از عملکرد نادر دست‌نشان، سرمربی این تیم، گفت: از عملکرد دست‌نشان هم راضی هستیم؛ من فصل پیش به او قول دادم که اگر تیم را به لیگ برتر ببرد، فصل بعد هم سرمربی تیم باشد. به هر حال هم بر اساس قول و هم بر اساس توانمندی‌اش، مجاب شدیم که با او به عنوان سرمربی، قرارداد ببندیم.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد, با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ