لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

منصوریان:صحبت هایم را غیر حرفه ایی انتشار داده اند!!

منصوریان-وبسایت 7حوض

سرمربی استقلال می گوید: گاهی اوقات شاهد هستیم که مسائلی در قالب صحبت در محفل خصوصی، شنیده‌ایم یا صحبت‌های سرمربی در داخل تمرین منتشر می‌شود که به هیچ وجه درست و موضع من نیست.منصوریان: انتشار صحبت‌هایم غیرحرفه‌‌ای است
به گزارش “ورزش سه” و به نقل از سایت باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان با سپاس و قدردانی از حضور و حمایت هواداران استقلال در مشهد و بازی با سیاه‌جامگان اظهار داشت: استقلال در مشهد به هیچ وجه تنها نبود و حمایت پر تعداد و پرشور هواداران عزیز خود را همراه داشت. به عنوان نماینده مجموعه باشگاه استقلال از همه هواداران عزیزمان که در مشهد حامی تیم بودند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی افزود: استقلال از زمان ورود به شهر مشهد و در فرودگاه، مقابل هتل، حضور در استادیوم و زمان بازگشت به تهران در فرودگاه مشهد مورد استقبال گرم هواداران خود قرار گرفت. می‌توانم به صراحت بگویم مشهد یک پایگاه بسیار خوب برای استقلال است و بدون تردید از این پس هر زمان این تیم برای انجام بازی راهی مشهد شود، انگار در خانه خود بازی می‌کند. در استادیوم هم هواداران استقلال سنگ تمام گذاشتند و همواره حامی و پشتیبان تیم محبوب خود بودند که این اتفاق بسیار خوببی برای تیم ما به حساب می‌آید و انرژی مثبت بسیاری را به تیم تزریق کرده است.

سرمربی استقلال با انتقاد از صحبت‌های منتشر شده به نقل از او خاطرنشان کرد: اگر هر زمان بخواهم صحبت و یا موضعی داشته باشم و حرفی را خطاب به هواداران عزیز و یا جامعه فوتبال بیان کنم، این کار را از طریق سایت باشگاه و یا رسانه‌های رسمی و قابل اعتماد انجام خواهم داد. متاسفانه گاهی اوقات شاهد هستیم که مسائلی در قالب صحبت در محفل خصوصی، شنیده‌ایم یا صحبت‌های سرمربی در داخل تمرین منتشر می‌شود که به هیچ وجه درست نیست و موضع من به حساب نمی‌آید. چنین مطالبی اصلا مورد تایید بنده نیست و انتشار اینگونه اخبار کاری غیر حرفه‌ای و کاملا نادرست است. من اگر حرفی داشته باشم، با صراحت و مستقیم و به صورت رسمی اعلام می‌کنم.

 

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

 

از این مطلب خوشتون آمد,با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ