لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

متقلبانی که مرغ رنگ شده را به جای گوشت می‌فروشند!

متقلبانی که مرغ رنگ شده را به جای گوشت می‌فروشند!تقلب در مواد غذایی

موضوعاتی مثل تورم و بالا رفتن روزانه قیمت خوراکیها به خصوص مواد پروتیینی نظیر گوشت و مرغ، باعث کاهش مصرف این خوراکیها در سبد غذایی مردم شده ولی همین گرانیها موجب شده برخی تولید‌کنندگان گوشت‌های سفید و قرمز برای سود بیشتر دست به تقلب بزنند.

مدیرکل آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو گفت:

با عرض تاسف برخی متقلبان در برخی فرآورده های گوشتی از گوشت مرغ استفاده کرده اند به آن معنا که فرآورده های مرغ را با استفاده از رنگ ها به جای گوشت قرمز عرضه می کنند.

 بهرام دارابی اظهار کرد:

طبق گزارشاتی که در این زمینه داشته ایم و این در حالی است که عوارض رنگ ها خیلی خطرناک است. عرضه مرغ به جای گوشت با قاطعیت پیگیری شده و با متخلفان در این زمینه به شدت برخورد می شود.

وی با بیان این که بطور کلی در مواد غذایی مختلف از انواع افزودنی ها از جمله رنگ ها استفاده می شود، تاکید کرد: رنگ های استفاده شده در مواد غذایی حتما باید مورد تائید سازمان غذا و دارو باشند ؛ رنگ های صنعتی نباید در مواد غذایی استفاده شوند.

مدیرکل آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو بیان کرد:

استفاده از این رنگ های افزودنی در مواد غذایی عوارضی از جمله بیش فعالی دارد و حتی زمینه بیش فعالی را تشدید می کند.

دارابی افزود:

استفاده از این رنگ ها در مواد غذایی آمار دقیقی نیست اما این رنگ ها در تنقلات و مکمل های بدنسازی نیز بکارگرفته می شوند؛ بحث تقلب در تمام مواد غذایی وجود دارد.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE