لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

مدال برنز کیانوش رستمی تبدیل به نقره شد!!

کیانوش رستمی-وبسایت 7حوض

کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) شب گذشته اعلام کرد:

مدال نقره‌ای را که آپتی آئوخادوف روسی در مسابقات وزنه‌برداری دسته ۸۵ کیلوگرم بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن به دست آورده بود را به علت مثبت اعلام شدن تست دوپینگش پس از بررسی‌های مجدد نمونه‌های موجود، پس گرفته است. این وزنه‌بردار ۲۳ ساله که در المپیک لندن به عنوان دومی رسید، در تست مجدد نمونه‌های موجود، مشخص شد که از مواد ممنوعه استفاده کرده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری «رویترز» به این ترتیب کیانوش رستمی، وزنه‌بردار کشورمان که در مسابقات وزنه‌بردای دسته ۸۵ کیلوگرم بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ به مدال برنز رسید، حالا می‌تواند مدال برنزش به رنگ نقره‌ای ارتقا پیدا کند. همچنین تارک عبدالعظیم مصری هم که در آن رقابت‌ها به عنوان چهارمی رسید، می‌تواند به مدال برنز برسد.
کیانوش رستمی ۲۵ ساله در المپیک ۲۰۱۶ ریو در دسته ۸۵ کیلوگرم با اقتدار مدال طلا را از آن خود کرد.پیش از این هم سعید محمدپور در دسته ۹۴ کیلوگرم به دلیل مثبت شدن نتیجه آزمایش دوپینگ روی نمونه ۴ نفر اول رقابت‌های لندن به مدال طلا رسید. بدین ترتیب در جدول رده بندی مدال ها هم ایران ۲ پله صعود خواهد کرد و با ۵ طلا، ۶ نقره و ۲ برنز در رده پانزدهم جدول توزیع مدال ها خواهد ایستاد. 

 

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد,با دوستاتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE