لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

ماجرای قتل و خودکشی زن و مرد جوان!!

0 779

خودکشی زن و مرد جوان-وبسایت 7حوض

ایران/ باگذشت سه روز از ماجرای قتل زن و مرد جوان در یکی از خیابان‌های شهرستان نمین در اردبیل، ماموران پلیس به اطلاعات و جزئیات تازه‌ای در این باره دست یافتند.

در این جنایت هولناک که ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه شنبه ۲۴ مهر، در حوالی میدان جانبازان رخ داد زن جوانی با شلیک دوگلوله از پا درآمد ومرد جوان پس از این جنایت با شلیک گلوله‌ای به زندگی خود در خودرو پژو ۴۰۵ پایان داد و هر دوی آن ها جان خود را از دست داده اند..

با گزارش این حادثه به پلیس، تیم جنایی در محل حادثه حاضر شدند. پس از پایان تحقیقات مقدماتی، بازپرس ویژه قتل دستورانتقال اجساد قربانیان به پزشکی قانونی را صادر کرد. خودرو مورد نظرنیز به اداره آگاهی انتقال یافت.

با اینکه درنخستین گزارش‌ها اعلام شده بود قربانیان زن و شوهر هستند اما بررسی مدارک همراه آنها نشان داد مرد ۲۴ ساله مجرد بوده و از ساکنان محله ملاباشی اردبیل و زن ۲۰ ساله نیز مطلقه و صاحب یک فرزند بوده است. پلیس در بررسی خودرو نیز یک کیف زنانه، دو گوشی تلفن همراه هوشمند و یک قبضه اسلحه کشف کرد.

به گفته یکی از ساکنان که از لحظات اولیه شاهد حادثه بود، سرنشینان این خودرو پس از توقف در کنار خیابان با یکدیگرمشاجره لفظی پیدا کردند و مرد جوان با شلیک گلوله ابتدا زن همراهش را به قتل رسانده و سپس با شلیک گلوله‌ای به سرش خودکشی کرده است. درحال حاضر تحقیقات و جستجو برای کشف زوایای پنهان این جنایت مرموز همچنان ادامه دارد.

 

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد, با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ