لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

خوش شانسی آبی ها و کار سخت پرسپولیس و ذوب آهن

قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در سال 2017

مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۷ انجام شد و رقبای نمایندگان ایران در فصل جدید مشخص شد.

مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا ابتدا قرعه کشی مربوط به رقابت های AFC کاپ را انجام دادند که تیم ها در ۶ گروه ۴ تیمی در غرب و شرق قاره رقبای خود را شناختند. در این جام AFC باشگاههای کشورهای درجه دوم فوتبال آسیا را شرکت داد. 

قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در سال 2017

قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در سال 2017

کنفدراسیون فوتبال آسیا دقایقی قبل از شروع قرعه کشی لیگ قهرمانان جدولی از حضور نمایندگان مختلف کشورها در قرعه کشی را نشان داد که سهمیه ۲+۲ مقابل نام ایران درج شده بود. آن هم در شرایطی که در فهرست سهمیه های ۱، ۲ و ۳ نام استقلال خوزستان، ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس تهران دیده می شد. این اتفاق نشان داد AFC همچنان روی تصمیم خود بر سهمیه ۲+۲ ایران پافشاری می کند و حضور پرسپولیس به عنوان سهمیه سوم تنها به خاطر عدم دریافت لایسنس حرفه ای از کشور عراق بوده است.

قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در سال 2017

قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در سال 2017

نماینده چهارم عربستان حریف قهرمان ایران

در این قرعه کشی نماینده های ایران قطعا با تیم هایی از عربستان، امارات، قطر و ازبکستان همگروه خواهد شد. اما براساس قوانین AFC نحوه این رویارویی به این شکل است که تیم اول ایران استقلال خوزستان با نماینده چهارم کشوری مانند عربستان هم گروه خواهد شد. در فهرستی که AFC معرفی کرده در حال حاضر التعاون به عنوان نماینده عربستان در پلی آف است که اگر از سد حریف ازبک خود بگذرد به احتمال زیاد در گروه قهرمان ایران قرار خواهد گرفت.

پرسپولیس در انتظار الاهلی یا الهلال

باتوجه به این نکته پرسپولیس سهمیه سوم ایران خواهد بود در مرحله گروهی از بین دو تیم الهلال و الاهلی با یکی هم گروه خواهد شد. تیم های اول و دوم عربستان که براساس قرعه در گروه پرسپولیس قرار خواهند گرفت. همگروهی با این دو تیم می تواند چالشی دشوار برای برانکو و شاگردانش رقم بزند. درست مثل استقلال که اگر از پلی آف جان سالم به در ببرد. قطعا در گروه یکی از این دو تیم جای خواهد گرفت.

ایرانی ها در انتظار رقبا

نماینده باشگاه های ایرانی با حضور در سالن قرعه کشی در انتظار آغاز مراسم هستند. سرپرستان و مدیران رسانه ای باشگاه های استقلال خوزستان، ذوب آهن و پرسپولیس در انتظار مشخص شدن رقبایشان در مرحله گروهی و پلی آف هستند. مدیررسانه ای و بهمن روشنایی سرپرست استقلال خوزستان، ترکاشوند معاون اقتصادی و محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس، علی شجاعی سرپرست و احسان بعیدی مدیررسانه ای ذوب آهن در تصویر زیر دیده می شوند. نماینده های استقلال نصرالله عبداللهی و محمدحسین زرندی سرپرست و مدیررسانه ای استقلال نیز با چند دقیقه تاخیر به سالن وارد رسیدند.

قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در سال 2017

همه چیز آماده قرعه کشی

تا دقایقی دیگر مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ آغاز خواهد شد. در این مراسم ۸ گروه غرب و شرق رقبای خود را خواهند شناخت.

استقلال ـ السد ۱۹ بهمن در آزادی

همانطور که پیش از این اعلام شده بود السد به عنوان حریف استقلال در مرحله پلی آف معرفی شد. رقیبی سرسخت با در اختیار داشتن ستاره های سرشناسی مثل ژاوی روز ۷ فوریه (۱۹ بهمن ماه) در ورزشگاه آزادی به مصاف شاگردان علی منصوریان خواهد رفت تا استقلالی ها روزی دشوار را برای رسیدن به مرحله گروهی پشت سر بگذارند.

سنت شکنی AFC

برخلاف سالهای گذشته که بیشتر بازی ها در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هر هفته برگزار می شد این بار با برنامه ای که برای پلی آف  اعلام شد بازی ها طی روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته برگزار خواهد شد که این اتفاق برای اولین بار رخ می دهد. AFC پیش از این اعلام کرده بود برای برگزاری بزرگترین تورنمنت باشگاهی آسیایی از چمیونزلیگ اروپا الگو می گیرد. اما حالا می بینیم که تقویم روزهای برگزاری بازی ها با اروپا تفاوت دارد.

۱۱:۳۶ ـ مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا با اعلام مجری آغاز شد.

۱۱:۳۷ ـ تیم های حاضر در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان آسیا در یک ویدئوی کوتاه معرفی شدن و نحوه سهمیه بندی کشورها اعلام شد

۱۱:۴۱ ـ اسامی ۳ تیم استقلال خوزستان، ذوب آهن و پرسپولیس به عنوان نماینده های ایران در رقابت های این فصل قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ ـ ۲۰۱۶ روی مانیتور نشان داده شد.
۱۱:۴۲ ـ رقابت های امسال در منطقه غرب در روزهای دوشنبه و سه شنبه برگزار می شود که این مساله تاثیر خود را روی برنامه ریزی لیگ برتر ایران می گذارد.

۱۱:۵۳ ـ در اولین قرعه کشی تیم های ایرانی و عربستانی حاضر در گروه ها مشخص شدند. بنابر قرعه استقلال خوزستان با الاهلی عربستان، ذوب آهن با التعاون و پرسپولیس با الهلال عربستان هم گروه شدند.

۱۱:۵۴ ـ تیم های ایرانی به این ترتیب در گروه ها هستند: استقلال خوزستان در گروه B، ذوب آهن در گروه C و پرسپولیس در گروه D. استقلال هم در صورت پیروزی مقابل السد در گروه A قرار می گیرد.

گروه بندی کامل منطقه غرب آسیا:

به جز ۴ تیمی که قرار است در مرحله پلی آف به گروه ها اضافه شوند ۱۲ تیم دیگر به صورت زیر تقسیم بندی شدند.

گروه A: الاهلی امارات، لوکوموتیو ازبکستان، التعاون عربستان (برنده استقلال ـ السد)
گروه B: استقلال خوزستان، الجزیره امارات، لخویا قطر(برنده الفتح ـ نسف ـ الحدید)
گروه C: الاهلی عربستان، ذوب آهن ایران، العین امارات (برنده الجیش ـ بنیادکار)
گروه D: الریان قطر، الهلال عربستان، پرسپولیس ایران (برنده الوحده ـ الوحدات ـ بنگلور)

گروه E: کاشیما آنتلرز ژاپن ـ موانگ تونگ تایلند ـ (برنده پلی آف ۴) ـ (برنده پلی آف ۱)
گروه F: اف سی سئول کره ـ نماینده دوم ژاپن ـ سیدنی واندرز استرالیا ـ (برنده پلی آف ۳)
گروه G: گوانگ ژو اورگراند ـ سوون سامسونگ کره ـ نماینده سوم ژاپن و نماینده هنگ کنگ
گروه H: آدلاید یونایتد استرالیا، جیانگ سو چین ـ جونبوک کره ـ (برنده پلی آف ۲)

قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در سال 2017

گمانه زنی: کار کدام نماینده ایران سخت تراست؟

در این قرعه کشی سه نماینده اصلی ایران و  استقلال نماینده پلی آفی مان رقبای خود را شناختند که دو نماینده ایران در گروه های بسیار دشواری قرار گرفته است و دو نماینده دیگر راه آسان تری پیش رو دارند.

قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در سال 2017

در گروه A استقلال که در پلی آف باید با السد از قطر بازی کند در صورت پیروزی در این بازی در گروهی قرار خواهد گرفت که حریف چندان دشواری پیش رو نخواهد داشت. الاهلی امارات در حال حاضر وضعیت چندان خوبی در لیگ جعلی امارات ندارد ضمن اینکه التعاون نماینده سوم عربستان در این گروه حضور دارد.

 در گروه B استقلال خوزستان قهرمان ایران رقبای نسبتا دشواری دارد چون با دو تیم سرشناس از امارات و قطر روبه رو می شود؛ الجزیره به عنوان یکی از ثروتمندترین باشگاه های اماراتی و لخویا به عنوان یکی از مدعیان همیشگی قطر باید با استقلال بازی کند. ضمن اینکه تیم سوم این گروه از پلی آف نماینده های عربستان، ازبکستان و بحرین مشخص می شود.

 در گروه C ذوب آهن رقبای بسیار سرسختی پیش رو خواهد داشت. الاهلی از عربستان که امشب با ستارههایش مقابل بارسلونا بازی می کند در کنار العین فینالیست دوره قبل با ستاره سرشناسی همچون عمرعبدالرحمان؛ رقیب سوم هم در پلی آف الجیش قطر با بنیادکار ازبکستان مشخص می شود.

در گروه D پرسپولیس با یکی از رقیبان سنتی باشگاه های ایرانی یعنی الهلال عربستان هم گروه شد. الریان قطر قهرمان پرستاره این کشور در کنار نماینده چهارم امارات که قطعا از پلی آف صعود خواهد کرد گروه دشواری برای برانکو و شاگردانش است.

قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در سال 2017

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ