لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

درخواست پلیس برای شناسایی قاتل خطرناک!!

پلیس از مردم خواست قاتل خطرناک را شناسایی کنند

در این نزاع خیابابی که بین دو جوان به نام های یوسف ۴۰ ساله و یاسر ۳۲ ساله اتفاق افتاد، و این دعوای خونین که منجر به مرگ یاسر شد. طی تحقیقات به عمل آمده توسط پلیس این دو نفر خصومت قبلی با یکدیگر داشته اند و جندین بار با یکدیگر درگیری لفظی داشته اند.

وقوع قتل

به نقل خبرنگار مهر و به گزارش سایت هفت حوض مورخ ۹۵/۰۳/۰۱ ساعت ۱:۱۵ در جریان وقوع یک درگیری در محدوده میدان خراسان به کلانتری ۱۱۴ غیاثی اعلام شد، در تحقیقات اولیه نشان داد که جوانی به نام یاسر.د ۳۲ ساله بر اثر ضربات چاقو به صورت، گردن، سینه، کتف و… به قتل رسیده و قاتل از محل متواری شده است.

تشکیل پرونده

با گزارش این نزاع، ماموران ویژه آگاهی در محیط حاضر شده و با تشکیل پرونده و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران، ماموران آگاهی موظف به رسیدگی به این پرونده شدند.

قاتل سابقه دار

در تحقیقات اولیه کارآگاهان متوجه شدند که یاسر توسط  یوسف یکی از  اراذل و اوباش منطقه ی خراسان به قتل رسیده است، در بررسی های بعدی مشخص شد که قاتل یک مجرم سابفه دار در درگیری، اخلال در نظم عمومی، زورگویی با سلاح سرد و بارها دستگیر و روانه زندان شده است. 

خصومت قبلی بین این دو نفر

طی تحقیقات کارآگاهان مشخص شد که طی تحقیقات به عمل آمده توسط پلیس این دو نفر خصومت قبلی با یکدیگر داشته اند و جندین بار با یکدیگر درگیری لفظی داشته اند و برای هم رجز خوانی کرده اند.

تحقیق از شاهدان

با تحقیق از شاهدان که در صحنه جنایت حضور داشتند، دریافتن در زمان درگیری، مقتول هیچگونه سلاح سرد همراه نداشته، و به قاتل گفته است که قصد درگیری ندارد، اما قاتل علیرغم صحبت یاسر، به او حمله ور شده و با ضربات چاقو به طرزی وحشیانه او را به قتل رسانده است.

شناسایی محل سکونت قاتل

در ادامه تحقیقات این پرونده، مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران اعلام کرد: محل سکونت متهم در منطقه تهرانپارس شناسایی، اما یوسف بلافاصله پس از ارتکاب جنایت از محل سکونتش متواری شده است.

درخواست انتشار تصویر بدون پوشش قاتل

در ادامه تحقیقت کارآگاهان، درخواست انتشار بدون پوشش تصویر او از سوی بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران صادر شده است، با توجه به متواری بودن متهم، برای دستگیری این مجرم سابقه دار و خطرناک از مردم خواست تا کمکی برای کارآگاهان دایره قتل باشند.

وی در ادامه، از کلیه شهروندان محترم که اطلاعاتی در خصوص مخفیگاه و یا محل های تردد وی دارند، درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس های ۵۱۰۵۵۴۲۹ و ۵۱۰۵۵۵۱۰ در اختیار کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران قرار دهنـد.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE