لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

فال امروز پنج شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵

فال امروز پنج شنبه 7 بهمن 1395, فال متولدین بهمن ماه

فال امروز پنج شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، تقدیم به همراهان سایت هفت حوض

چند جمله برای عزیزانی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۷ بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال اگر می خواهید بهترین عملکرد ممکن را از خود نشان داده و قدم هایی محکم و استوار به سوی موفقیت بردارید باید اساس کارتان را روی احترام و اهمیت دادن به خودتان گذاشته و خودتان را دوست داشته باشید. هر چه بیشتر خودتان و توانایی هایتان را قبول داشته باشید و برای خودتان ارزش قائل شوید برای دیگران نیز جذاب تر و دوست داشتنی تر خواهید بود و این موضوع زندگیتان را در تمامی زمینه های مختلف، از روابط شخصی و عاطفی گرفته تا مسائل کاری، تحت تأثیر قرار خواهد داد. شما پتانسیل لازم برای این که بتوانید امسال بسیاری از خواسته هایتان را به دست بیاورید دارید. اگر به همین ترتیب پیش بروید با فرا رسیدن فصل پاییز درک بهتری از خودتان و توانایی هایتان پیداخواهید کرد. سعی کنید امسال تا می توانید سفر کنید تا تجربه هایی را کسب کنید که برای بهبود بخشیدن به زندگی شخصی و حرفه ایتان کمک های فوق العاده ای به شما خواهند کرد.

فال روزانه ماه فروردین,سایت هفت حوض

با وجود این که کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، استرس ناشی از فشار کاری بیش از حد باعث شده است سطح انرژیتان پایین بیاید و شاید حتی کمی احساس افسردگی کنید. امروز روزی فوق العاده برای ماندن در خانه و استراحت است. خودتان را از موقعیت های استرس زا دور نگه دارید و حتی از انجام فعالیت هایی که به فعالیت ذهنی نیاز دارند تا جای ممکن خودداری کنید. زحمت آشپزی هم به خودتان ندهید و برای شام یک پیتزا سفارش بدهید و پای تلویزیون لم بدهید و از یک روز تنبلی لذت ببرید تا بتوانید تجدید انرژی کرده و فردا را صرف انجام کارهای عقب افتاده در منزل کنید و با دوستان و عزیزانتان وقت بگذرانید.

فال روزانه ماه اردیبهشت,سایت هفت حوض

امروز شما شور و احساس زیادی در وجود خود حس می کنید و دلتان می خواهد روزتان را با کسی که دوست دارید بگذرانید، اما متأسفانه فعلا این امکان برایتان وجود ندارد و مسئولیت های دیگری که به عهده تان هستند ممکن است مانع انجام آن چه دلتان می خواهند انجام دهید شوند. اگر برایتان امکان پذیر است حتی اگر شده این وعده دیدار را برای ساعات پایانی روز بگذارید تا حداقل از آرامش بودن در کنار عشقتان لذت ببرید. شما از آن آدم هایی نیستید که در خوش گذرانی زیاده روی می کنند، اما هر از گاهی هیچ کسی نمی تواند جلویتان را بگیرد، هر کاری که می کنید فقط یادتان باشد سلامت خود را به خطر نیندازید.

فال روزانه ماه خرداد,سایت هفت حوض

امروز شما از این که وقتتان را صرف کارتان کنید کاملا راضی هستید، زیرا از تحسین و تأییدی که در قبال زحماتی که می کشید دریافت می کنید لذت می برید و علاوه بر این می توانید می توانید در زمان کار کردن ذهنتان را از افکار آزار دهنده ای که به سراغتان آمده اند دور کنید. امروز ممکن است با برخی از تجهیزات خانه تان به مشکل بربخورید و یا مشکلی فنی در ساختمانتان به وجود بیاید و مجبور باشید تعمیرکار را خبر کنید و زمانی را که قصد داشته اید صرف کارهای بهتری بکنید را صرف حل این مشکل کنید، اما برطرف کردن این وضعیت ضروری است و نمی توان آن را پشت گوش انداخت. در فاصله ای که مجبور هستید منتظر رفع این مشکل باشید یک فیلم خوب ببینید و یا یک کتاب جالب بخوانید.

فال روزانه ماه تیر,سایت هفت حوض

امروز اخبار ناراحت کننده ای به گوشتان خواهند رسید که هر چند به طور مستقیم به خودتان مربوط نمی شوند، در نهایت روی دنیای اطرافتان تاثیر خواهند گذاشت. نیازی که شما به امنیت احساس می کنید در رابطه عاطفی شما منعکس شده و باعث شده رفتارتان کمی بیش از اندازه حفاظتی شود و شاید حتی باعث معذب شدن طرف مقابلتان شود. شرایط غیر قابل پیش بینی به نظر می رسند و دلتان می خواهد که می توانستید تا جای ممکن ثبات خود را حفظ کنید. چه خطرهایی که احساس می کنید واقعا وجود داشته باشند و چه توهمی بیش نباشند، این احساس شما می تواند به ضررتان تمام شود. هر چه را که بیش از حد مورد حفاظت قرار دهید آن را به خطر انداخته اید.

فال روزانه ماه مرداد,سایت هفت حوض

افزایش در آمد شما ممکن است تغییراتی در ارزش ها و باورهای شما در رابطه با کار و تجارتتان ایجاد کند و باعث شود فرصت های جدیدی را برای بهبود بخشیدن به وضعیت مالی خود در برابر چشمانتان ببینید که ارزش امتحان کردن را دارند. فقط باید حواستان را جمع کنید تا آنچه واقعا اهمیت دارد از دیدتان مخفی نماند. پول برای این است که بخش های دیگر زندگیتان را بهبود ببخشد، نه این که آنها را از بین ببرد. مکالمه ای که امروز با عشقتان دارید می تواند در نهایت عمقی خیلی بیش از آنچه در آغاز صحبت خود انتظار داشته اید به مکالمه شما ببخشد. این نکته را در نظر داشته باشید که ضرری که نیاز به تأیید و تلاش برای به دست آوردن آن برای شما خواهد داشت ار منفعت آن بیشتر است.

فال روزانه ماه شهریور,سایت هفت حوض

مشکل شما در حال حاضر این نیست که نمی توانید روی کارهایتان تمرکز کنید، این است که کارهای خیلی زیادی را می خواهید به طور همزمان انجام دهید. ایده های خیلی زیادی در ذهنتان هستند، اما باید سعی کنید آنهایی را که واقع گرایانه هستند را در نظرداشته باشید. احساس محدودیت، فشار و بحث و درگیری در رابطه عاطفی و یا کاریتان ممکن است باعث شود فکر پابان بخشیدن به آن به سرتان بزند. فعلا دست نگه دارید و عجولانه برخورد نکنید. این وضعیت به احتمال زیاد موقتی است و بهتر است یکی دو روزی دست نگه داشته و سپس دوباره به آن فکر کنید. اگر همین امروز بخواهید به وضعیت موجود واکنش نشان دهید به احتمال زیاد به زودی دچار پشیمانی خواهید شد.

فال روزانه ماه مهر,سایت هفت حوض

امروز شما نسبت به وضعیت فیزیک و اندام خود حساس شده اید و اعتماد به نفستان پایین آمده است. شاید با خودتان تصمیم بگیرید که از همین امروز دست به کار شده و پرخوری و ورزش نکردن در این چند هفته اخیر را جبران کنید. این تصمیم خیلی خوبی است، اما کم کم شروع کنید و ناگهان فشار بیش از حد به خودتان وارد نکنید. شما که نمی خواهید آخر هفته را با گرفتگی عضلات و احساس کوفتگی و خستگی بیش از حد بگذرانید؟! تمرین کنید، ولی اندازه نگه دارید. شما از صمیم قلب می خواهید وعده هایی که به دیگران داده اید را عملی کنید، اما شدیدا نیاز دارید که وقتی را هم برای خود کنار بگذارید، این حق مسلم شماست!

فال روزانه ماه آبان,سایت هفت حوض

یکی از دوستانتان دارد تغییرات بزرگی را در زندگی خود تجربه می کند و امروز برای کمی درد دل کردن و راهنمایی گرفتن از شما به سراغتان خواهد آمد. مشکل کار اینجاست که شما خودتان کمی تحت فشار و استرس هستید و خیلی حال و حوصله گوش کردن به مشکلات دیگران را ندارید. سعی کنید کمی همدردی از خودتان نشان دهید و برای مدت کمی هم که شده به حرف های او گوش کنید، بالاخره یک روز هم خواهد رسید که شما شانه ای برای گریه کردن لازم داشته باشید. شما امروز کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن دارید، اما اگر دست بجنبانید خواهید توانست تفریح و استراحت را از بعدازظهر شروع کنید و حسابی خوش بگذرانید.

فال روزانه ماه آذر,سایت هفت حوض

انتظارات زیادی که دیگران از شما دارند باعث شده است احساس کنید دارید مورد سوء استفاده قرار می گیرید و دچار استرس و عصبانیت شوید و کنترل رفتار خود را از دست بدهید. اصلا لزومی ندارد که این قدر خودتان را اذیت کنید، تنها کاری که لازم است بکنید این است که «نه» گفتن را بیاموزید. از آنجایی که شما دوست دارید همه را از خودتان راضی نگه دارید، شاید این کار برایتان خیلی آسان نباشد. اگر کسی واقعا به کمک و همکاریتان نیاز دارد از او حمایت کنید، اما بقیه تقاضاهایی که از شما می شود را بهتر است رد کنید. برنامه های زیادی برای این یکی دو روز تعطیلی برای خودتان چیده اید، اگر نمی خواهید برنامه هایتان بهم بریزند از همین امروز دوستانتان را هم در جریان آنها بگذارید.

فال روزانه ماه دی,سایت هفت حوض

انتظارات زیادی که دیگران از شما دارند باعث شده است احساس کنید دارید مورد سوء استفاده قرار می گیرید و دچار استرس و عصبانیت شوید و کنترل رفتار خود را از دست بدهید. اصلا لزومی ندارد که این قدر خودتان را اذیت کنید، تنها کاری که لازم است بکنید این است که «نه» گفتن را بیاموزید. از آنجایی که شما دوست دارید همه را از خودتان راضی نگه دارید، شاید این کار برایتان خیلی آسان نباشد. اگر کسی واقعا به کمک و همکاریتان نیاز دارد از او حمایت کنید، اما بقیه تقاضاهایی که از شما می شود را بهتر است رد کنید. برنامه های زیادی برای این یکی دو روز تعطیلی برای خودتان چیده اید، اگر نمی خواهید برنامه هایتان بهم بریزند از همین امروز دوستانتان را هم در جریان آنها بگذارید.

فال روزانه ماه بهمن,سایت هفت حوض

امروز ممکن است اطلاعاتی در رابطه با افزایش درآمد خود در کوتاهترین زمان ممکن به دست بیاورید. چه از صحت این اطلاعات اطمینان کامل داشته باشید و چه نداشته باشید، به نفعتان است که تا جای ممکن احتیاط به خرج دهید و چند روزی دست نگه دارید تا تمام حقایق و اطلاعات مربوط به آن را یافته و تصمیم درست را بگیرید. فرصت های بزرگ در زندگی برای هر کسی پیش می آیند، اما آن چه امروز می شنوید یکی از آنها نیست. افکارتان امروز بسیار آشفته هستند و ذهنتان همچون مسافری سرگردان از جایی به جای دیگر می چرخد، اما خوشبختانه انرژی جسمیتان در سطح بالایی قرار دارد و اگر فعالیت فیزیکی خود را افزایش دهید ذهنتان نیز آرام خواهد گرفت.

فال روزانه ماه اسفند,سایت هفت حوض

حالا که آخر هفته دارد از راه می رسد سعی کنید صبح زود از خواب بیدار شوید تا زودتر کارهایتان را تمام کرده و از تعطیلی لذت ببرید. امروز روابط شما با شریک تجاری و یا عاطفیتان کمی بهم ریخته است و فشارهایی که این اواخر تحمل کرده اید باعث ده اند به جان هم بیفتید . اگر نمی توانید به زور خودتان را خوب و مهربان نشان دهید، شاید بهترین کاری که در این زمینه از دستتان بر می آید این باشد که کمترین برخورد ممکن را با هم داشته باشید و تا جای ممکن فضای بینتان را حفظ کنید، البته فقط برای امروز! برای مجردها امروز این طور به نظر می رسد که عشق واقعی تنها یک قدم از شما فاصله دارد، اما چشم و گوشتان را خوب باز کنید تا در انتخاب خود دچار اشتباه نشوید.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE