لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

فال روزانه، امروز یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵

0 733

فال روزانه-وبسایت 7حوض

فال روزانه یک شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۵ مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اکنون زمان آن رسیده است که گذشته و هر چه که به آن مربوط است را رها کنید تا فرصت های جدیدی به رویتان گشوده شوند. شاید رها کردن افراد و تجربه های مربوط به گذشته در ابتدا برایتان سخت و چالش برانگیز باشد، اما اگر حالا دست به کار شوید تا فرا رسیدن زمستان از شر رفتارها و الگوهای اشتباه قدیمی رها خواهید شد. این کر باعث خواهد شد با رسیدن بهار احساس کنید شما هم همراه با طبیعت دوباره متولد شده اید و وجودتان سرشار از هیجان و انرژی است. اگر هنوز به آن چه می خواسته اید نرسیده اید انگیزه خود را از دست ندهید و صبور باشید، دیگر راه زیادی باقی نمانده است. کافی است با همان جدیت و پشتکار سابق به تلاش هایتان ادامه دهید تا خیلی زود شروع به دیدن نتایج زحماتتان بکنید. دی ماه ممکن است برای شما با تغییرات جدی در روابط عاطفیتان همراه باشد. قلبی قوی و ذهنی آزاد روبراه بودن همه چیز را تضمین خواهد کرد. در بهمن ماه کارهایی انجام دهید که به بهبود روحیه تان کمک می کنند.

ماه فروردین-وبسایت 7حوض

امروز احساس عدم امنیت در رابطه عاطفیتان و احساس نیاز به داشتن استقلال شور و سرزندگی شما را از بین برده است و احساسات شریک زندگیتان باعث نگرانی شما شده اند. خوشبختانه شما قبلا تصمیمات مهمی گرفته اید که زندگی خصوصیتان را به طور مثبتی تحت تأثیر قرار داده اند و اکنون زمان آن رسیده است که وارد مرحله جدیدی شوید. اجازه ندهید این درگیری های ذهنی جلویتان را بگیرند و اگر نمی توانید شرایط موجود را تغییر دهید نگرش خودتان را عوض کنید. امروز شاید مجردها فکر کنند یک نفر توجهشان را به خود جلب کرده است و این خیال باطل در آنها ایجاد شود که نسبت به او علاقه مند هستند، در حال حاضر بهتر است در این زمینه تصمیم گیری نکنید.
اردیبهشت-وبسایت 7حوض
امروز فرار کردن خیلی وسوسه انگیزتر از ماندن و جنگیدن به نظرتان می رسد. وقتی پای پیدا کردن راه حل برای چالش های پیش رویتان در میان است، به نفعتان است که به جای آن که دنباله روی دیگران باشید خودتان رهبری اوضاع را در دست بگیرید و پیش از هر حرکتی از نتیجه ای که کارتان خواهد داشت آگاهی پیدا کنید. این که بتوانید خونسردی خود را در بحبوحه چالش هایی که اهداف بلند مدتتان را تهدید می کنند خونسردی خود را حفظ کنید از اهمیت بسیاری برخوردار است. نیازی نیست کنترل تک تک لحظات را در دست داشته باشید و برای هر دقیقه از وقتتان برنامه ریزی کنید، کمی خودتان را آزاد بگذارید تا چیزهای جدیدی را تجربه کنید.
خرداد-وبسایت هفت حوض
شما می خواهید بدون در نظر گرفتن عواقب کارهایی که در حال حاضر انجام می دهید دست به ریسک بزنید، اما اگر در این زمینه زیاده روی کنید از این کارتان درسی خواهید گرفت که اصلا انتظارش را ندارید. شما می خواهید خودتان مسئولیت زندگیتان را به عهده بگیرید و همین باعث شده است که چه آمادگی کافی داشته باشید و چه نداشته باشید بخواهید به سوی جلو پیش بروید. اما اگر خیلی سریع پیش بروید در میانه های راه خواهید دید که از مسیر مورد نظرتان منحرف شده اید و حتی نمی دانید راه برگشت از کدام طرف است. وقتی می توانید از قرار داشتن در مسیر درست اطمینان کامل داشته باشید که دلتان نخواهد به پشت سرتان نگاه کنید.
تیر-وبسایت 7حوض
شما می خواهید یکی از رویاهایتان را دنبال کنید، ولی مطمئن نیستید که این راه در پایان شما را به کجا خواهد رساند. چیزهایی به ذهنتان می رسند که از غریزه تان سرچشمه می گیرند و شما دوست دارید خیلی سریع بر اساس تصورات خود دست به کار شوید. ولی اکنون وقت خوبی برای عمل کردن بر اساس تصورات شخصیتان نیست. سعی کنید منطقی رفتار کنید و روی ذهنتان کار کرده و خلاقیت های خود را گسترش دهید و سپس به مرحله بعد بروید. سعی کنید خانه تان را به محلی آرام برای خود تبدیل کنید تا بتوانید برای ورود به مرحله جدید زندگیتان آماده شوید. وقتی آرامش را در خانه تان پیدا نکنید هیچ جای دیگری آن را نخواهید یافت.
مرداد-وبسایت 7حوض
تا وقتی که هدف جدیدتان را مشخص نکرده و با اطرافیانتان در میان نگذاشته اید پیچیدگی ها و مشکلات موجود در خانه و محل کارتان حل نخواهند شد؛ البته باید مواظب باشید حرف هایتان طوری نباشند که در اطرافیان ایجاد سوء تفاهم کنند. در حال حاضر بهترین استراتژی ممکن این است که در مورد چیزهایی که از حقیقتشان مطمئن نیستید هیچ قضاوتی نکنید.تا جایی که امکان دارد از تصمیم گیری با عجله خودداری کنید، چرا که در غیر این صورت مجبور خواهید شد تا چند روز دیگر دوباره در تصمیمات خود تجدید نظر کنید. تا جایی که می توانید راه جدیدی را در پیش نگیرید و کمی صبر کنید تا کنترل منطقتان را دوباره به دست بگیرید و تصمیم گیری برایتان راحت شود.
شهریور-وبسایت هفت حوض
امروز بحث هایی جدی با شریک تجاری و یا شریک زندگیتان خواهید داشت که ممکن است با رسیدن بحث به مسائل اقتصادی اوضاع بدتر هم بشود. این موضوع نفرت انگیز باعث خواهد شد زخم های قدیمی دوباره سر باز کنند، در چنین شرایطی حداقل کاری که از دستتان بر می آید این است که آنها را برای همیشه درمان کرده و اثرات سمی آنها را از زندگی خود محو کنید. رابطه عاطفی بی ثبات شما امروز به شدت به چالش کشیده خواهد شد، با این حال اگر خودتان بخواهید در آخرین لحظه می توانید اوضاع را بهبود بخشیده و این چالش را به زمینه ای برای پیشرفت رابطه خود تبدیل کنید. فقط مواظب باشید قبل از باز کردن دهانتان خوب فکر کنید.
ماه مهر-وبسایت7حوض
با وجود این که ممکن است این طور به نظر برسد که متوقف شده اید و هیچ پیشرفتی نمی کنید، در واقع امواج دارند تغییر جهت می دهند و راه کاملا جدیدی را به روی شما باز می کنند که می تواند زندگی و آینده شما را به صورت قابل توجهی تغییر دهد. حالا دیگر وقت آن رسیده است که روابط عاطفی خود را در اولویت قرار داده و مورد رسیدگی قرار دهید و مشکلی قدیمی را برای همیشه حل کنید. شاید قربانی کردن خودتان در این راه آسان ترین راه ممکن به نظر برسد، اما مسلما بهترین راه ممکن نیست. چنانچه سر و کله عشق قدیمیتان پیدا شده است با او خیلی منطقی و حساب شده حرف بزنید تا مبادا از حرف های شما برداشت اشتباهی بکند.
آبان-وبسایت 7حوض
انرژی فیزیکی شما در سطح بالایی قرار دارد و اصلا دلتان نمی خواهد که در خانه بمانید. اگر کار مهمی برای انجام دادن ندارید بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که از خانه بیرون زده و کمی تمرین و ورزش کنید. شاید اگر عشقتان هم بتواند کمی زودتر محل کارش را ترک کند بتوانید با هم به تفریح و گردش بروید. امروز ممکن است از طرف دیگران تحت فشار قرار بگیرید تا یکی از رویاهای خود را کنار بگذارید. ولی دیگران هر چه بگویند هم وسوسه دنبال کردن این رویای شیرین شما را رها نخواهد کرد. اگر به خودتان اطمینان دارید و می دانید که از پس این کار بر خواهید آمد، اجازه ندهید که مخالفت های دیگران مانع رسیدن شما به خواسته هایتان شوند.
آذر-وبسایت 7حوض
امروز به شخص جدیدی معرفی خواهید شد که به شدت شما را به خود مجذوب خواهد کرد، بهتر است مواظب باشید این احساس خود را تا جایی که می توانید مخفی کنید تا از قیافه تان به احساستان پی نبرند. کمی جدی به این موضوع فکر کنید و ببینید آیا واقعا دنبال کردن این علاقه ناگهانی ایده خوبی به نظر می رسد. شما هنوز همه چیز را نمی دانید، پس از گرفتن تصمیم هایی که ممکن است بعدا باعث پشیمانی شوند خودداری کنید. قرار نیست همه چیز همانطور که در خیالتان است پیش برود، باید با حقیقت رو به رو شد. اگر نقطه مبهمی وجود دارد کمی صبر کنید تا بتوانید سوال هایتان را در مورد آن پرسیده و تقاضای جواب کنید.
دی-وبسایت 7حوض
بحث های عجیب و غریب و مکالمات آشفته سیستم عصبیتان را به هم ریخته اند و آنقدر حساس شده اید که اصلا نمی توانید به آرامش برسید. همین می تواند باعث شود با یکی از نزدیکان و یا اعضای خانواده درگیری لفظی مختصری داشته باشید. خوشبختانه موج جدیدی از آگاهی به شما کمک خواهد کرد رویاهایی که دیگر به دردتان نمی خورند را کنار گذاشته و راه را برای اهداف و رویاهایی تازه که زمینه ساز رسیدن به فرصت های کاری خوبی برایتان هستند باز کنند. در طول روز هر از گاهی به خودتان کمی استراحت بدهید تا انرژیتان تمام نشود و بتوانید تا آخر روز به کارتان ادامه دهید. اگر برخی از کارها را نتوانستید انجام دهید خودتان را اصلا ناراحت نکنید، فردا هم روز خداست.
بهمن-وبسایت 7حوض
امروز عاقلانه تر این است که موقعیت خودتان را حفظ کنید و زیاد دست به ریسک نزنید، اما اگر بخواهید از ضعف یک نفر دیگر سوء استفاده کنید ناخواسته همه چیز را در معرض خطر قرار خواهید داد. اگر بخواهید سر حرف خودتان بایستید به پافشاری زیادی نیاز خواهید داشت. اما بهتر است با جر و بحث های بیهوده موقعیت ناخوشایندی به وجود نیاورید. اگر امروز بین احساسات شما و کسی که دوست دارید اختلافی وجود داشته باشد این موضوع ممکن است به بحث و مشاجره لفظی بین شما منجر شود. یادتان باشد که قرار نیست همیشه و در مورد همه چیز با هم اتفاق نظر داشته باشید. به جای تمرکز کردن بر روی تفاوت ها به شباهت هایی که دارید توجه کنید.
اسفند-وبسایت 7حوض
امروز به خاطر تضاد قابل ملاحظه ای که در اولویت های شما و یکی از نزدیک ترین افراد مورد اعتمادتان وجود دارد دچار مشکلاتی خواهید شد. اگر این اواخر به طور عجولانه ای یک تعهد مالی برای خودتان ایجاد کرده اید به نفعتان است که همین حالا و پیش از آن که بخواهید بیش از این متضرر شوید خودتان را کنار بکشید. رسیدن به اقتصاد مالی واقعا لذت بخش و قابل تحسین است، اما در حال حاضر به نفعتان است که اگر قصد دارید در زمینه اقتصادی فعالیتی داشته باشید حداقل با کسی که تجربه کافی در این رابطه دارد همراه شوید. اگر نمی دانید که رابطه شما به کدام سو دارد پیش می رود بد نیست همین امروز با طرف مقابلتان به گفتگو بنشینید.
از این مطلب خوشتون آمد,با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ