لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

فال روزانه, امروز یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

فال روزانه-وبسایت 7حوض

فال روزانه یک شنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲ آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! با وجود این که اوضاع در حال حاضر چندان خوشاند به نظر نمی رسد باید سعی کنید زیاد نگران نباشید، زیرا زندگی شما به زودی تغییرات قابل توجهی خواهد کرد. شما این تغییرات را خیلی سریع با چشم های خود خواهید دید، اما برای این که اوضاع به طور کامل روبراه شود باید یکی دو ماهی صبر کنید. هر گونه نگرانی مالی که دارید تا پیش از به پایان رسیدن زمستان از بین خواهد رفت و مشکلاتی که در فصل پاییز برایتان به وجود آمده بودند از میان خواهند رفت. در زمستان روابط خانوادگیتان محکمتر خواهند شد و دوست دارید زمان بیشتری را با عزیزان و نزدیکان خود بگذرانید. این می تواند فرصت خوبی برای آغاز یک رابطه عاطفی تازه نیز باشد. شاید در فصل تابستان به طور موقت مجبور باشید با موانعی دست و پنجه نرم کنید، اما تا فرا رسیدن آن زمان آنقدر قدرت و توانایی به دست آورده اید که بتوانید این موانع کوچک را بدون تحمل سختی زیادی پشت سر بگذارید و راه خود را به سوی موفقیت ادامه دهید.

ماه فروردین-وبسایت 7حوض

امروز جنبه برونگرای وجودتان فعال شده است و دوست دارید با اطرافیانتان ارتباط برقرار کرده و صحبت کنید. سعی کنید با دیگران رفتار خوبی داشته باشید تا بتوانید با همراه شدن با افراد مناسب قدرت بیشتری یافته و به زندگیتان شور و هیجان ببخشید. اگر نقاط ضعف و قوت آنها را شناخته و بپذیرید خواهید توانست روابطی مفید و پایدار با آنها داشته باشید. امروز بین خودتان و شخصی که دوست دارید به طور کاملا ناگهانی و بدون هیچ دلیلی احساس فاصله و دوری می کنید. رفتار او می تواند قلب شما را شکسته و ذهنتان را دچار گیجی و احساس سردرگمی کند. خوشبختانه شما خیلی زود خواهید توانست به حالت عادی بازگردید، ولی تا مدتی حالت دفاعی خود را حفظ خواهید کرد.

اردیبهشت-وبسایت 7حوض

با وجود این که سعی دارید در ارتباطات خود با دیگران بی طرفانه رفتار کنید، نخواهید توانست احساسات شدیدی که نسبت به یکی از اطرافیانتان دارید را انکار کنید. این شوق فراوانی که برای نزدیک تر کردن رابطه خود به این شخص احساس می کنید به هیچ عنوان منطقی نیست. امروز ممکن است فرصت مناسبی را برای ایجاد تغییر و تجربه ای تازه در زندگیتان از دست بدهید. دلیل این اتفاق این است که شما در واقع از تغییر می ترسید و فکر می کنید ادامه کارهایی که آشنا هستند برایتان خیلی راحت تر است. اجتناب از تغییر شاید در نظر اول انتخاب ساده ای به نظر بیاید ولی این کار زنجیره ای از اتفاقات را به دنبال خواهد داشت که از کنترل شما خارج خواهند بود.

خرداد-وبسایت هفت حوض

امروز شما سعی دارید حداکثر توانایی های خودتان را به اطرافیان نشان داده و به وعده و وعیدهایی که داده اید عمل کنید. به همین دلیل هم وقت زیادی برای تفریح و استراحت نخواهید داشت. این چیزی نیست که تحملش برای شما آسان باشد، اما در حال حاضر کار دیگری از دستتان ساخته نیست. امروز ممکن است تغییرات ناگهانی و غیر منتظره در برنامه روزانه تان به وجود بیایند، اگر هیچ اتفاق غیر عادی و غیر منتظره ای نیفتاد هم خودتان به دنبال آن رفته و در زندگیتان تغییراتی ایجاد کنید، اکنون برای شما بهترین زمان برای تغییر و رسیدن به بلوغ است. امروز دوست دارید بدون آنکه به فکر شریک عاطفیتان باشید کمی با خودتان خوش بگذرانید. اگر راستش را بخواهید هیچ اشکالی ندارد که بخواهید هر از گاهی با خودتان خلوت کنید.

تیر-وبسایت 7حوض

موانعی که در سر راه رسیدن شما به اهدافتان قرار داشتن امروز شروع به از بین رفتن می کنند و همین به شما شجاعت و انگیزه کافی برای داشتن صراحتی بیشتر در بیان نیازهایتان را خواهد بخشید. شما سرشار از شور و هیجان هستید و با وجود درگیری های خانوادگی که دست و پایتان را بسته اند دوست دارید دست به کار شوید و برای پیشرفت زندگی خود گام بردارید. شاید تلاش کنید که به صورت ناگهانی پیشرفت هایی که باید تا به حال اتفاق می افتاده اند ولی به دلایلی بی نتیجه مانده اند را عملی کنید، ولی اگر بدون فکر و برنامه ریزی دست به کار شوید تلاش هایتان بی نتیجه باقی خواهند ماند. اکنون زمان خوبی برای ایجاد تغییر، خوب یا بد، در زمینه عاطفیتان نیست؛ لطفا کمی دست نگه دارید

مرداد-وبسایت 7حوض

امروز حمایت عاطفی از یکی دوستان و یا نزدیکانتان می تواند تأثیرات بسیار مثبتی در حل کردن وضعیت دشواری که در آن گرفتار شده است داشته باشد. رسیدگی کردن به اعضای خانواده و دوستانتان علاوه بر این که به داشتن احساسی بهتر نسبت به خودتان کمک می کند، پایه و اساس لازم برای داشتن آینده ای بهتر را نیز فراهم می کند. امروز حتی اگر دلتان بخواهد بیخیال تعهدات و مسئولیت هایتان باشید هم وجدانتان شما را راحت نخواهد گذاشت و دائم وظایفتان را به شما یادآوری خواهد کرد. شاید امروز حال و حوصله و شور همیشگی برای زندگی را نداشته باشید، ولی بهر حال زندگی در جریان است، پس تمام تلاشتان را بکنید.

شهریور-وبسایت هفت حوض

امروز قوه تخیلتان خیلی بیشتر از عقل و منطقتان فعالیت می کند و بیشتر روزتان را در عالم خیال و رویا به سر می برید. همین موضوع باعث حساسیت بیش از اندازه شما شده و ممکن است نسبت به پیش پا افتاده ترین نظرات اطرافیانتان هم واکنشی تند از خودتان نشان دهید. اگر اعضای خانواده آن طوری که انتظار داشته اید با شما همکاری نکنند، کنترل برنامه های امروزتان از دستتان خارج خواهد شد. با این حال باید حواستان باشد که حتی اگر از عملی نشدن برنامه هایتان ناراحت هستید نباید دیگران را به خاطر این مسئله سرزنش کنید. حتی اگر خودتان این گونه فکر کنید هم حقیقت این است که آنها به هیچ عنوان نمی خواهند تلاش های شما را بر باد دهند.

ماه مهر-وبسایت7حوض

در حال حاضر هیچ جایی برای داشتن احساس شک و تردید نسبت به خودتان و توانایی هایتان نیست، پس تمام ایمانی که به خودتان دارید را به کار بگیرید و با تمام وجود اهداف خود را دنبال کنید. فرصت هایی برای کسب درآمد بیشتر دارند برای شما به وجود می آیند، از این فرصت برای ساختن آینده ای که آرزویش را داشته اید استفاده کنید. اگر بخواهید خودتان را با خاطرات و افکار مربوط به گذشته درگیر کنید، ممکن است خودتان را دچار سردرگمی احساسی و عاطفی کنید. اگر بخواهید با ذهنی بسته و متعصب به مسائل نگاه کنید هر مشکل کوچکی را برای خود به مانعی بزرگ تبدیل خواهید کرد. داشتن ذهنی باز و قلبی پذیرا دنیا را برایتان جای زیباتری خواهد ساخت.

آبان-وبسایت 7حوض

ناگهان پرده ای که جلوی چشمانتان را گرفته بود کنار رفته است و دید بهتری نسبت به دنیای اطرافتان پیدا کرده و هدفتان را با وضوح بیشتری می بینید. شرایط موجود چه خوب باشد و چه بد، شما اکنون آمادگی لازم برای انتخاب مسیر درست و پیش رفتن با تمام اعتماد به نفس را دارید. مخفی کردن احساستان امروز برای شما کار بسیار سختی خواهد بود، از طرفی هم ممکن است با بیان کردن احساستان اطرافیان خود را تعجب زده کنید. اجازه ندهید که تعجب و غافلگیری دیگران جلوی شما را بگیرد؛ بیان کردن افکار و احساستان به صورت ناگهانی شاید دقیقا همان چیزی باشد که می تواند طرف مقابلتان را تشویق کند تا او نیز آن چه را در سرش می گذرد به زبان بیاورد.

آذر-وبسایت 7حوض

امروز شما خودتان را از فعالیت های اجتماعی کنار کشیده و می خواهید در خلوت خودتان به افکار ایده آل گرایانه و باورهایی که دارید بپردازید. شما با انگیزه بسیاری به دنبال ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خودتان و همچنین دنیای اطرافتان هستید. با وجود این که دوستان و همکارانتان شما را به دنبال کردن اهداف و رویاهایتان تشویق می کنند چیزی در درونتان تغییر کرده است و حس همکاری شما از بین رفته و ترجیح می دهید خودتان به تنهایی اهدافتان را پیش ببرید. از خلاقیتی که امروز در وجودتان موج می زند و نگاه تازه ای که به دنیای اطرافتان دارید برای بهبود بخشیدن به رابطه عاطفیتان استفاده کنید و کارهایی کنید که عشقتان را به هیجان بیاورند.

دی-وبسایت 7حوض

امروز همکاری با دیگران به شما کمک خواهد کرد تا پروژه ای رو به شکست را نجات داده، یک سازمان بزرگ را به طور مجدد سامان بخشیده و یا کارهایی انجام دهید که به بهتر شدن اجتماع اطرافتان کمک خواهند کرد. با این حال ممکن است بر سر به دست گرفتن مدیریت با چالش هایی مواجه شوید. یک نفر که قرار بوده با شما کارهایی را به صورت مشترک انجام دهد بی آن که شما را در جریان قرار دهد تغییراتی در برنامه ریزی هایتان به عمل خواهد آوردکه شاید باعث شوند در وهله اول تصمیم بگیرید با او همکاری نکنید و یا حتی خیلی عصبانی شوید؛ ولی به شما توصیه می شود که از خودتان انعطاف پذیری نشان داده و به فکر منافع گروه باشید.

بهمن-وبسایت 7حوض

امروز شما بدون آن که بخواهید خودتان را نگران تجزیه و تحلیل اوضاع و انتخاب بهترین استراتژی ممکن کنید قدم در راه رسیدن به هدفتان و عملی کردن حرفتان می گذارید. باوری که به حس درونی خود دارید در حال حاضر نقطه قوت شما است. اکنون وقت آن رسیده که بیشتر به فکر اهداف حرفه ای خود باشید تا نیازهای شخصیتان؛ پس با نفس خود بجنگید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید. شما امروز تمایل چندانی به پرداختن به کارهای دیگران ندارید، ولی باید این را بدانید که عمل کردن به تعهداتتان برای شما پاداش قابل توجهی خواهد داشت و حتی اگر برایتان یک اولویت نباشد هم ارزش وقت گذاشتن برای آن را خواهد داشت.

اسفند-وبسایت 7حوض

امروز وقتی پای مسائل اساسی در میان باشد شما اصلا حاضر نیستید انعطاف پذیر باشید، به ویژه اگر دیگران بخواهند به زور شما را مجبور کنند که خودتان، باورها و عاداتتان را تغییر دهید. شما ایمان راسخی به اعتقادات خود دارید و فکر می کنید که در مسیر درستی قرار دارید. با این حال سعی کنید دانش بیشتری در زمینه مسائل دینی و فلسفی به دست بیاورید. هر کاری که در توانتان است را انجام دهید و تمامی فرصت ها و موقعیت ها را با دقت ارزیابی کنید. در رابطه عاطفیتان فرصت هایی در انتظارتان هستند که حتی فکرشان را هم نمی کرده اید، با کسی که دوست دارید همراه شده و از فرصت هایی که در اختیار دارید نهایت استفاده را ببرید.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد, با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE