لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

فال‌گیرها از انگشت اشاره‌ شما چه چیزی می‌فهمند!؟

فال‌گیرها و انگشت اشاره‌ شما-وبسایت 7حوض

از روی برخی عضوها مثل ظاهر شست دست یا رنگ چشم و غیره، می‌توان به برخی شخصیت‌ها پی‌برد.

یکی از اعضای مهمی که پیش‌گوها توجه زیادی به آن دارند، انگشت اشاره است. اگر می خواهید بدانید فال‌گیرها از روی انگشت اشاره شما به چه فالی برای شما می گیرند این مطلب را بخوانید.

۱- انگشت اشاره شما در نوک و سر انگشت باریک می‌شود، یعنی :

فردی بادقت و مهربان هستید که دوست دارید از اطرافیان و عزیزان‌تان مراقبت کنید. از پیچیده کردن زندگی خوشتان نمی‌آید. عاشق سادگی هستید و خوشبختی را در آن می‌بینید. دنبال اول شدن نیستید. دوست دارید قبل از آنکه نیازهای خودتان رفع شود به نیاز دیگران رسیدگی کنید. توصیه می‌کنیم به خودتان هم برسید. محافظت از خود و برآوردن نیازهای خود، خودخواهی نیست. شما هم به عنوان یک انسان باید برای خود ارزش قائل باشید.

۲- انگشت شما در پایین و بالا قطر برابری دارد و نوک انگشت صاف و مربعی شکل است، یعنی :

فردی محافظه‌کار و خجالتی هستید. علاقه‌ای به برقراری ارتباط ندارید و نمی‌توانید به سادگی با تغییرات کنار بیایید. دوست داشتنی، محافظه‌کار و گرم هستید. از بودن با خانواده و دوستان لذت می‌برید. دوستان کمی دارید اما ارتباطت‌تان با آنها محکم و طولانی است. افرادی که شما را نمی‌شناسند گمان می‌کنند جدی هستید و لبخند به لبتان نمی‌آید اما شما فرد شاد و خوش‌بینی هستید. از شادی‌های زندگی لذت ببرید و استرس به خود راه ندهید.

۳- حالت انگشتتان به هم ریخته و ناهماهنگ است، یعنی :

فردی خوش‌بین هستید. همیشه می‌خندید و در حال زندگی می‌کنید. علاقه‌ای به برنامه‌ریزی ندارید و دوست دارید جریان زندگی را دنبال کنید. از روزمرگی بیزارید. دوست ندارید خودتان را متعهد کنید چون می‌ترسید استقلال‌تان را از دست بدهید اما فراموش نکنید پذیرفتن مسئولیت به معنی از دست دادن آزادی نیست.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد, با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ