لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 4٫00 از 5)
Loading...

عکس آتش‌نشان نجات یافته پلاسکو

0 904

عکس آتش‌نشان نجات یافته پلاسکوحادثه پلاسکو

در تاریخ ۳۰ دی ماه ساختمان ۵۴ ساله تهران در مقابل چشمان هزاران نفر فرو پاشید. بعد از دقایقی شبکه‌های فضای مجازی تصاویر را منتقل می‌کنند. دیگر شاهدان فروپاشیدن پلاسکو، فقط عابران و حاضران خیابان جمهوری نبودند، حال میلیون‌ها ایرانی با قلبشان جمهوری را نظاره می‌کردند.

گفتگو با آتش نشان نجات یافته

هنگام ریزش ساختمان، من بهت زده شده بودم و کاری از دستم برنمی‌آمد. دو ستون در مقابل‌مان بود که یکی از آن‌ها به سمت سبدما آمد و به فاصله سه متر از من رد شد.این صحنه را دیدم با خودم گفتم : تمام شد! حتما به ماشین می‌خورد و در اثر ضربه از این ۵۴ متر ارتفاع پرت می‌شویم پایین.

ستون دوم هم سمت راست ما افتاد و به عقب ماشین ما برخورد کرد. من همین طور که سرجایم ایستاده بودم، بدنم از ترس قفل شده بودو توان حرکت نداشتم. ستون دوم دقیقا از بغل گوش راننده رد شد. آن لحظه با خودم گفتم این یکی حتما باعث انحراف ماشین می‌شود و سبب می‌شود که از این ارتفاع سقوط کنیم داخل حریق. همانجا بود که اشهد خودم را خواندم.

ماشین محکم تکان خورد و من را با کمر به زمین زد. من هم که کاملا سست شده بودم و توان انجام کاری نداشتم. سبدی که داخلش بودم مدام لنگر می‌انداخت و به طرفین تاب می‌خورد و هر لحظه منتظر آن بودم که مرا داخل حریق بیندازد. در آن لحظات فکر می کردم که حتما راننده ماشین، آقای محمدی هم شهید شده است.

و اما بعد 

همین تاب خوردن‌ها ادامه داشت تا درنهایت ثابت ایستاد. بیسیم زدم و همکارم را صدا کردم که:«محمود محمود من را بکش بیرون». صدا از بیسیم همکارم نیامد و گفتم که حتما شهید شده است. تمام آسمان را دود و گرد و خاک گرفته بود و چیزی به چشم دیده نمی‌شد. تنها فریادهای «یاحسین» به گوش می‌رسید و صدای گریه بلند بچه‌ها از پایین.

جانی در بدنم نبود و به شدت آسیب دیده بودم. تنها کاری که توانستم انجام دهم این بود که نرده بان اضطراری را باز کنم و با هرزحمتی که بود خودم را به پایین برسانم. رسیدم پایین و دیدم محمود آن لحظه که شاهد افتادن ستون بوده به جای فرار مانده و ماشین را ترک نکرده بود اما تنها کاری که توانسته بود انجام دهد، پناه‌گرفتن زیر عرشه ماشین بود که همین موضوع جانش را نجات داد.نکته جالب این است که او هم فکر می‌کرد من در بالا شهید شده‌ام. وقتی همدیگر را دیدیم باورمان نمی‌شد که زنده‌ایم.

مجری شبکه خبر

در همین راستا المیرا شریفی مقدم صفحه اینستاگرامش را به عکسی از خود در کنار سعید کمانی اختصاص داد.المیرا شریفی مقدم گوینده شبکه خبر در صفحه اینستاگرامش عکسی از خود در کنار سعید کمانی آتش‌نشانی که روز آتش سوزی ساختمان پلاسکو مشغول اطفای حریق بود و پس از ریزش ساختمان به طور معجزه آسایی روی نردبان اطفا زنده ماند منتشر کرد.

همچنین او در توضیح عکس نوشت: «سعید کمانی آتش نشان شجاع و مهربانی که روز حادثه پلاسکو در ارتفاع پنجاه و چهارمتری مشغول اطفای حریق بود و پس از ریزش ساختمان، روی نردبان اطفا زنده ماند و نجات یافت ، صبح امروز میهمان شبکه خبر بود و ناگفته های دردناک روز حادثه را بیان کرد.تکرار این برنامه در ساعات ۱۳:۳۵، ۲۰:۳۵ پخش خواهد شد. حتما ببینید.»

عکس آتش‌نشان نجات یافته پلاسکو با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ