لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

علت ریختن آب دهان و تعریق بیش از حد در خواب چیست؟

علت ریختن آب دهان و تعریق بیش از حد در خواب چیست؟خواب

با توجه به گفته های یکی از کارشناسانان طب سنتی می بایست به ریختن آب دهان بر روی بالشت و همچنین تعریق بیش از اندازه در خواب توجه کرد و آنها را جدی گرفت که نشانه از وجود برخی از بیماری ها می باشد و باید مورد بررسی قرار بگیرد. 

درباره نشانه‌های بروز بیماری اظهار کرد:

بعضی از مسائلی که در طول روز برای افراد پیش می‌آید می‌تواند نشان از بروز بیماری باشد و آگاهی داشتن از آن می‌تواند به افراد کمک‌کننده باشد.

 ریختن آب دهان به‌روی بالش و وجود کفهای خشک‌شده اطراف دهان را باید توجه خاص داشت و آنها را جدی گرفت، همچنین حرکات بسیار زیاد و دندان‌قروچه خصوصاً در اطفال باید مورد توجه قرار گیرد.

این کارشناس طب سنتی متذکر شد:

تعریق بیشتر از اندازه در خواب، نشانه‌ای از وجود برخی بیماری‌ها است و باید مورد بررسی قرار گیرد، لازم به ذکر است که خروپف زیاد می‌تواند نشانه وجود رطوبت زیاد در بدن و تورم و بزرگی لوزه‌ها یا زبان کوچک باشد.

علوی یادآور شد:

هر دردی که باعث شود فرد از خواب بیدار شود مثل سردرد یا درد شکم می‌تواند نشانۀ وجود بیماری خطرناک باشد همچنین خوابهای ترسناکِ تکرار شونده و پریدن از خواب ممکن است نشانۀ شرایط روحی نامناسب یا وجود برخی مواد نامناسب در بدن باشد و در تمام موارد فوق، مراجعه به پزشک متخصص طب سنتی توصیه می‌شود.

وی ادامه داد:

خوردن مخلفاتی مثل سالاد، ترشی، ماست، دوغ و مانند آن نیز با غذا کاری خطا است و از سوی دیگر این مواد، محرک اشتها بوده و موجب خواهند شد, فرد بیش از توان هضم معده، غذا صرف کند و نتیجه تکرار این عمل فساد هضم، تولید اخلاط و مواد زاید در معده، بدن، چاقی و بیمار شدن خواهد بود.

این کارشناس طب سنتی تصریح کرد:

بر خلاف آنچه امروزه در دستورات آشپزی مشاهده می کنیم، بسیاری از دستورات پخت غذاهای سنتی حاصل تدبیر و تفکر حکما و اطبا بوده و آنها مواد مختلف را با توجّه خاص کنار هم چیده‌اند به‌گونه‌‌ای که هضم مشابه داشته باشند یا عوارض یکدیگر را کاهش دهند.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE