لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

علت بدقیافه شدن در “سلفی‌ها”؟

علت بدقیافه شدن در "سلفی‌ها"؟عکس سلفی

آیا تا به حال شده که عکس سلفی ای که از خود می گیرید از آن ناراضی باشید؟ یا شاید شما کلا از سلفی‌هایی که از خودتان می‌گیرید ناراضی هستید و همیشه چند عکس می گیرید تا بلکه یکی از آن‌ها خوب از آب دربیاید! حتما برایتان جالب است که بدانید این اتفاق یک دلیل علمی دارد.

دلایل بدقیافه افتادن در عکس سلفی :

یکی از این دلیل ها این است که ممکن شما اصلا قیافه خیلی خوبی نداشته باشید (با عرض شرمندگی!) و به همین خاطر در سلفی‌ها هم بد می‌افتید! یا شاید مدام مدل‌ها را دنبال می‌کنید و خودتان را مقایسه می‌کنید.
اما نولان فینی در سایت آتلانتیک به این موضوع پرداخت و نوشت که یک دلیل کاملا علمی پشت این قضیه است که با “علم مغز” در ارتباط است.

ما همواره فرآیند تشخیص چهره‌مان را در مقابل آینه انجام داده‌ایماما زمانی که با دوربین گوشی یک عکس سلفی می‌گیریم، در واقع از همان زاویه‌ای خودمان را مشاهده می‌کنیم که یک غریبه با زاویه خاص خودش به ما نگاه می‌کند. ما از نظر احساسی آماده این عدم شباهت نیست و نمی‌توانیم این میزان سرگیجگی و تفاوت را بفهمیم.
البته لنز دوربین جلوی گوشی‌ها نیز موجب تغییر حالت چهره می‌شود.

 آیا این دلیل می‌شود که نسبت به سلفی و حفظ روحیه خود ناامید شویم؟

باید بگوییم که خیر. برخی می‌گویند که «سلفی انداختن، آدم را خودشیفته می‌کند، اما برخی معتقدند که آدم با انداختن سلفی بیشتر با خودش کنار می‌آید زیرا هر قدر بیشتر سلفی بیندازید، از زوایای بیشتری چهره خودتان را دیده‌اید.»
البته تا زمانی که موهایتان در عکس خوب به نظر برسد، دیگر چه کسی به اجزای دیگر صورت بها می‌دهد!

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE