لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

عروس جوان در شب نامزدی از آرایشگاه دزدیده شد!!!

0 958

عروس جوان در شب نامزدی از آرایشگاه دزدیده شد!!!

نازنین با آشنایی با پسر جوانی به نام روزبه در فضای مجازی، بعد از مدتی تصمیم به ازدواج گرفتند که نازنین با مخالفت پدرش روبرو شد، و در پی این مخالفت دختر جوان به خواستگاری روزبه جواب منفی داد، همین امر باعث شد پسر جوان تصمیم عجیبی بگیرد.

 ناپدید شدن نازنین

به گزارش سایت هفت حوض نازنین برای برگزاری مراسم نامزدی به همراه خواهرش به آرایشگاه رفته بودند، و همه چیز خیلی خوب پیش می رفت تا اینکه بعد از یک ساعت دختر جوان ناگهان ناپدید شد.

تماس با پلیس

اوایل هفته گذشته مرد میانسالی با صدای لرزان تلفنی با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و از ناپدید شدن مرموز دخترش در شب نامزدی‌اش خبر داد. به‌دنبال شکایت مرد میانسال، پرونده‌ای در شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران تشکیل شد

با اعلام این ماجرا به پلیس، بازپرس آرش سیفی وکارآگاهان، برای رسیدگی به این پرونده و ردیابی دختر جوان وارد عمل شدند.

تحقیقات پلیس

در تحقیقات اولیه کارآگاهان از خواهر عروس متوجه شدند، وقتی که آنها داخل آرایشگاه بودند زنی با ادعا اینکه شخصی بیرون با نازنین ناپدید شده کار دارد، وارد سالن آرایشگاه شد.

در ادامه تحقیقات انجام شده، مشخص شد نازنین با آشنایی با پسر جوانی به نام روزبه در فضای مجازی، بعد از مدتی تصمیم به ازدواج گرفتند که نازنین با مخالفت پدرش روبرو شد، و در پی این مخالفت دختر جوان به خواستگاری روزبه جواب منفی داد.

از طرفی با تحقیقات بیشتر کارآگاهان پی بردند که همزمان با ناپدید شدن دختر جوان، خواستگار تلگرامی نیز ناپدید شده ، که این موضوع شک ربوده شدن دختر جوان توسط خواستگار سابقش شدت بگیرد.

عروس جوان در شب نامزدی از آرایشگاه دزدیده شد!!!خواستگار شکست خورده

روزبه که در خواستگاری از نازنین شکست خورده بود، هنگامی با باخبر شد دختر مورد علاقه‌اش به جوان دیگری جواب مثبت داده،تصمصم به ربودن دختر مورد علاقه اش گرفت.

آموزش به خانواده نازنین برای دستگیری خواستگار سمج

کارآگاهان به خانواده نازنین آموزش‌هایی در خصوص برقراری ارتباط با روزبه را دادند. در همین حین بازپرس جنایی دستور بازداشت پسر جوان را صادر کرد دو روز از ناپدید شدن نازنین گذشته بود که با صحبت های خانواده نازنین با خواستگار تحت تعقیب، روزبه به ناچار نازنین را رها کرد.

اظهارات نازنین در دادگاه

در پی تشکیل دادگاه پرسش بازپرس جنایی مبنی برا شرح واقعه،نازنین گفت: داخل آرایشگاه بودم که گفتند فردی بیرون آرایشگاه کارم دارد. با فکر اینکه نامزدم آمده است از آرایشگاه بیرون رفتم که با «روزبه» مواجه شدم. که با تهدید چاقو مرا سوار خودروش کرد و از شهر خارج شدیم.

وی در ادامه گفت: روزبه بدون توجه به التماس های من، برای اینکه مرا به عقد خود در آورد مرا به چندین شهر برای عقد برد، اما من تا نزدیک دفتر ازدواج می رسیدیم با فریاد و گریه سر میدادم که باعث می شد روزبه به ناچار با تهدید مرا وارد ماشین کند.

بعد از دور روز که روزبه متوجه شد نمی تواند مرا عقد کند و با تماس های خانواده ام این گمان را کرد که آنها رضایت به ازدواج ما داده اند و بزودی با من ازدواج خواهد کرد مرا در نزدیکی خانه رها کرد

عروس جوان در شب نامزدی از آرایشگاه دزدیده شد!!!بازداشت روزبه

پسر جوان بازداشت شد و در ابتدا منکر آدم ربایی شد و مدعی شد که نازنین با میل شخصی خودش با او همراه شده است. در حالی که تحقیقات نشان داده نازنین هیچ ارتباطی تا کنون با روزبه نداشه است،

در پی تحقیقات روزبه مجبور به اعتراف آدم ربایی شد و با اذعان پشیمانی گفت: من به خاطر علاقه شدیدی که به نازنین داشتم، زمانی که متوجه شدم قصد ازدواج با شخص دیگری دارد او را دزدیدم.

عروس جوان در شب نامزدی از آرایشگاه دزدیده شد!!!

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ