لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

طالع بینی عاشقانه سال ۲۰۱۷ درباره شما چه می گوید؟!

طالع بینی عاشقانه سال ۲۰۱۷ درباره شما چه می گوید؟

خیلی از افراد علاقه شدیدی دارند تا از آینده خود با خبر شوند مخصوصاً که در رابطه عاطفی باشند یا اگر مجرد هستند بدانند که آینده رابطه عاطفیشان چگونه خواهد شد و یا به کجا خواهد رسید؟!! با ما همراه شوید تا از آینده روابط عاطفی و طالع‌ بینی عاشقانه‌ زندگیتان در سال ۲۰۱۷ باخبر شوید.

آیا می‌خواهید بدانید در سال ۲۰۱۷ زندگی عاطفی‌تان چگونه است و چه خواهد شد. احساساتتان چگونه است. روابط عاطفی در زندگی همه ما اهمیت دارد و می تواند روی جنبه های دیگر زندگی مان نیز تاثیرگذار باشد.

فروردین

تعجبی ندارد که زندگی عاطفی شما در سال ۲۰۱۷ رنگارنگ باشد زیرا که شما تجربه زندگی سیاه و سفید را نداشته اید و همیشه دوستانی در اطراف تان بودند که هوای شما را نگه داشته باشند.  اما در این سال کمی محتاط‌تر عمل کنید و باید حواس تان باشد  احساسات خالص خود را، تا زمانی که اطمینان کامل به دیگران پیدا نکردید، به اشتراک نگذارید. اگر تا به حال مجرد بوده اید، شریک زندگی ایده آل‌تان را در سال آتی پیدا خواهید کرد، فردی عاشق پیشه درست همانند شما است.

اردیبهشت

درخواست فرصتی دوباره و بازگشت یکی از دوستان قدیمی‌تان به سمت شما  که در گذشته با شما رابطه عاشقانه داشته، شما نیز به این فکر فرو می روید که چرا مسائل آنطور که باید برای بار اول خوب پیش نرفت. بهتر است امسال با خودتان صادق‌تر باشید شاید انتظاراتی که از زندگی داشته اید متفاوت بوده است. شاید فکر کنید که خواسته هایتان دور از انتظار است. احتیاجی نیست که به خاطر دیگران خودتان را تغییر دهید. دوستان زیادی دورتان را می گیرند و همین باعث می شود که اعتماد به نفستان افزایش یابد. نگران نباشید سال ۲۰۱۷ سالی پر از عشق برایتان خواهد بود. 
رشد و پیشرفت در سال ۲۰۱۷ در زمینه روابط عاطفی برایتان پیش بینی شده است. دوستان جدید زیادی در اوایل سال، پیدا خواهید کرد که در تمام سال دورتان را خواهند گرفت و روزهای خوشی را در کنارشان تجربه خواهید کرد. از این که احساسات واقعی‌تان را ابراز کنید، برای شروع یک رابطه عاطفی، خجالت نکشید. خود واقعی‌تان را نشان دهید تا دیگران نیز جذب‌تان  شوند. ممکن است احساس یکنواختی کنید، اگر هم در رابطه ای بلند مدت به سر می برید. پس هر چه سریع تر تغییراتی در رابطه تان دهید تا آتش عشق بار دیگر شعله ور شود. 
ممکن است که به مشکلاتی در رابطه عاطفی‌تان در سال ۲۰۱۷ بر بخورید، در صورت مشاهده مشکلی هر چند کوچک باید آماده باش باشید، تا سریع آن را مهار کنید که تاثیری بر روابط عاطفی تان در بلند مدت نگذارد. اگر مجرد هستید، با افراد جدید قرار ملاقات بگذارید اما سریع وارد عمل نشوید و حواس‌تان باشد که فشار بیش از اندازه آنها را ترسانده و از شما دور می کنند. به دیگران فرصت تصمیم گیری دهید. اجازه دهید که مسائل روند طبیعی‌شان را پیش بگیرند، آن‌وقت می‌بینید که همه چیز بر وفق مرادتان پیش خواهد رفت.
رابطه عاطفی‌تان در سال ۲۰۱۷ ممکن است که برایتان حوصله بر شود، به فکر راهی برای ایجاد هیجان در آن باشید.  فکر بدی نیست با شریک زندگی‌تان در کنار هم مکان‌های جدید را کشف کنیددر یک مسافرت. و  فراموش نکنید باید هوای رابطه تان را داشته باشید حال احساس شما هر چه باشد، زیرا این رابطه چیزهای با اهمیتی دارد که دیگران از آن محرومند. اگر هم مجردید، با افراد مختلفی دیدار می کنید و و  در همین دیدارها است که شریک زندگی خود را در اواخر سال پیدا خواهید کرد. اعتماد به نفس تان زیاد می شود.
تمام تلاش تان را بکنید تا در سال ۲۰۱۷ از روابط سمی و ناسالم خودتان را نجات دهید. افراد غیر قابل اعتماد زیادی، به خصوص در محیط کار و دامنه دوستان‌تان، در اطراف‌تان هستند. فضا برای دوستی‌های پایدار و سالم بازتر خواهد شد. اگر بتوانید آن‌ افراد را تشخیص و از زندگی تان دور کنید، سال خوبی در انتظارتان خواهد بود، اگر در رابطه‌ی عاشقانه هستید رابطه‌ای عمیق‌تر را تجربه خواهید کرد. افراد مجرد هم خودتان را برای شروع یک رابطه عاشقانه آماده کنید.
 شما خیلی به فکر روابط عاشقانه‌تان در سال ۲۰۱۷ نخواهید بود. روحیه حساس شما باعث شده که به هر کسی اعتماد نکنید و جز افراد مورد اعتمادتان، دیگران را به حریم خصوصی‌تان راه ندهید. اما این را هم به یاد داشته باشید که بدون شریک زندگی، ممکن است همه چی برایتان پس از مدتی کسل کننده شود. پس تمام درهای پیش رویتان را نبدید. از طرف دیگر، دوست دارید که تمرکزتان را بر کارهایتان بگذارید. دوستان تان نیز از این مسئله که شما خیلی در دسترس‌شان نیستید، شاکی می شوند. 

سال ۲۰۱۷ سالی پر از دیدارهای عاشقانه برایتان خواهد بود برای مجردها، افراد زیادی را به سمت‌تان جذب می‌شوند به خاطر اعتماد به نفس بالای شما، که از میان آنها می توانید فرد ایده آل خود را بیابید. اگر هم متاهل هستید، در این سال کمتر به نظرات دیگران و بیشتر به مراد دلتان در تصمیم گیری های جدید تکیه کنید. از سمت شریک زندگی تان علاقه زیادی را برای رابطه تان خواهید دید که به شما انگیزه لازم را برای بهبود پیوندتان می دهد. 

آذر

شما به مقدار زیادی تحت تاثیر نظرات و پیشنهادات اطرافیان‌تان در سال ۲۰۱۷ قرار می گیرید که بر رابطه عاطفی‌تان نیز تاثیر منفی می گذارد. اگر در رابطه عاطفی جدیدی به سر می برید، اما باید قضاوت درست را یاد بگیرید. به فکر راههایی باشید تا شریک زندگی‌تان را متاثر کند. آنچه مهم است، نه مادیات بلکه معنویات است. اگر هم مجرد هستید، به زودی فردی را ملاقات می کنید که زندگی شما را از این رو به آن رو می کند.
سالی پر از عشق و عاشقی برایتان  در سال ۲۰۱۷ است. رابطه‌تان مستحکم‌تر از قبل خواهد شد اگر در رابطه عاطفی بلند مدتی به سر می برید، و همین موضوع شادی زندگی شما را چند برابر خواهد کرد. شما فرد لجبازی هستید اما بهتر است در سال پیش رو اشتباهات تان را بپذیرید و سعی کنید که از خودتان شریک ایده آل تری برای رابطه بسازید. در این صورت نیز اطرافیان تان دید مثبت تری نسبت به شما خواهند داشت. مشکلاتی را که به تازگی با آنها دست و پنجه نرم می کنید نیز تماما حل خواهند شد.  

اگر متاهل‌اید اما تا به حال فرزندی نداشته اید، سال ۲۰۱۷ زمان خوبی برای این تصمیم بزرگ است. اگر هم مجرد هستید در سال ۲۰۱۷ ، یک رابطه عاطفی خوب را آغاز خواهید کرد که همان گونه که می‌خواستید، درست است که تا به حال رابطه‌های بلند مدت را تجربه نکردید، اما رابطه‌ای بلند مدت برایتان خواهد بود. و به مراد دلتان می رسید. حتی رابطه شما با خانواده تان نیز نزدیک تر از قبل می شود. کلید موفقیت شما در این سال جدیت در تصمیم گیری هایتان است.

اسفند

در روابط عاطفی شما تغییرات محسوسی رخ خواهد داد. سال ۲۰۱۷ سالی پر از احساس برای اسفندی‌ها خواهد بود. اگر هم در رابطه ای هستید، در این سال تمام تلاش خود را بکنید تا رابطه‌ای مستحم تر بسازید. روحیه مثبتی که از رابطه‌تان به دست خواهید آورد، بر دیگر زمینه های زندگی‌تان نیز تاثیری مثبت خواهد گذاشت. اگر مجرد هستید و فردی را زیر نظر دارید، از تصمیم تان عقب نکشید و پا پیش بگذارید. گشاده رو و صادق باشید تا دیگران نیز جذب‌تان شوند.با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE