لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

روش هایی جهت ناخن هایی زیبا و بلند

روش هایی جهت ناخن هایی زیبا و بلند

آیا ناخن های شکننده ای دارید؟!! ناخن هایتان به محض بلند شدن می شکنند؟! ما برای حفظ ناخن هایتان پیشنهاداتی داریم، که با رعایت این نکات ناخن های بهتری خواهید داشت.

ناخن گیر تیز

اگر ناخن گیر شما کند است بهتر است آن را عوض کنید زیرا ناخن گیر های کند باعث می شوند تحت فشار ناخن گیر، ناخن شما  ترک بخورد. آنها را به صورت مستطیل کوتاه  با مرتب کنید بهتر است و برای دوام بیشتر آنها گوشه های آنها را کمی گرد کنید.

دستانتان را خشک کنید.

دستانتان را بیش از حد خیس نگه ندارید، رطوبت بعد از شستشو یا حمام  و … خطر  ابتلا به بیماری های قارچی را بیشتر خواهد کرد. بهتر است که انگشتانتان را خشک کنید.

ناخن هایتان ابزار آلات نیستند.

از ناخن هایتان سو استفاده نکنید، از آنها به عنوان پیچ گوشتی یا ابزار آلات استفاده نکنید، یا بر روی هر سطحی آنها را نکشید، کمی مراقبشان باشید.

مراقب پوست اطراف ناخن هایتان باشید

کندن بیش از اندازه پوست اطراف ناخن باعث آسیب به جایگاه ناخن خواهد شد وپوست اطراف ناخن حکم تخت خواب ناخن ها را دارد، و کندن پوست اطراف ناخن ابتلا به بیماری های قارچی را بیشتر می کند.

روش هایی جهت ناخن هایی زیبا و بلند

دستکش فراموش نشود

مواد شوینده قوی و آلودگی ها قاتلان ناخن های شما هستند، مواد شوینده اصلا رابطه خوبی با ناخن های شما ندارند وباعث کاهش دوام ناخن ها می شود.

از گرد گیری تا شستشوی ظرفها و تمیز کردن سرویس های بهداشتی، همه و همه به ناخن های شما آسیب می رسانند.

برای اینکه ناخن هایتان سالم و از شر این مشکلات در امان بمانند، بهتر است از دستکش استفاده کنید.

مرطوب کننده استفاده کنید

تنها پوست شما نیاز به مرطوب کننده ندارد ناخن های شما نیز دچار خشکی بیش از حد می شوند،و ناخن های شما نیز به رطوبت و چربی نیازمندند. سعی کنید آنها را با روغن های حاوی ویتامین E چرب کنید مانند روغن کرچک. و برای دوام آنها می توانید از روغن زیتون استفاده کنید.

کلسیم و روی استفاده کنید

توصیه متخصصان تغذیه، عناصر مهم حیات بخش ناخن ها کلسیم و روی هستند، با اضافه کردن تخم مرغ و شیر به وعده های غدایی روزانه، از شکنندگی ناخن ها و ایجاد لکه های سفید بر روی آنها جلوگیری می کند، تا ناخن هایی محکم شوند.

ناخن هایتان را با لاک زیبا و محکم کنید

استفاده از لاک ناخن می تواند به استحکام ناخن هایتان را بیشتر کند، ولی لاک نباید بیشتر از یک هفته بر روی ناخن هایتان باشد. لازم است که بعد از مدت ۷ روز آنها را پاک کنید و چند روز به ناخن هایتان استراحت بدهید.

روش هایی جهت ناخن هایی زیبا و بلند

هرگز استون استفاده نکنید

استون باعث خشکی ناخن ها و پوست اطرافشان می شود. بهتر است از لاک پاک کن یا از محلولهایی که بر پایه استاتیت هستند برای پاک کردن لاک استفاده کنید.

ناخن هایتان را ماساژ دهید

با ماساژ ناخن ها علاوه بر براق شدن و تقویت ناخن، و همچنین رشد سریع آنها و افزایش جریان خون نیز می شود و زیبایی ناخن هایتان حفظ شود.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE