لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

شناخت آقایان | آقایان از یک رابطه چه می‌خواهند؟!

شناخت آقایان | آقایان در یک رابطه چه می‌خواهند؟!

شناخت آقایان همانند شناخت خانم‎‌ها در زندگی متاهلی بسیار با اهمیت است، از این رو که در بهتر شدن زندگی مشترک تأثیرگذار است، و کمک شایانی در روابط خواهد داشت، و مهمترین نکته در زندگی متاهلی این است که طرفین یک رابطه همدیگر را خوب بشناسند و بدانند که همسرشان چه می‌خواهد و از آنجایی که زن و مرد روحیات متفاوتی دارند، شناخت آقایان برای همسرشان حائز اهمیت است و هدف ما در این مقاله این است که بدانید آقایان از یک رابطه چه می‌خواهند؟!

 شناخت آقایان برای داشتن زندگی موفق

داشتن یک زندگی مشترک موفق نیاز به تلاش دارد، و همانگونه که آقایان تلاش در شناخت زن مورد علاقه‌اش می‌کند، خانم‌هانیز برای شناخت آقایان باید تلاش کنند. در ادامه این مطلب با ما همراه شوید تا بتوانید مرد زندگیتان را بیشتر بشناسید و مواردی که خواسته‌های مهم آقایان است را بدانید تا زندگی شیرین‌تری را بسازید.

شناخت آقایان | آقایان در یک رابطه چه می‌خواهند؟!

به عشق او ایمان داشته باشید

اغلب آقایان بلد نیستند که به خوبی هر چه در دلشان می‌گذرد را به زبان بیاورند، اما از اینکه شریک زندگی‌شان باور نکند که چقدر برای او عزیز است رنجیده خاطر می‌شوند، پس از روی رفتار و کلمات مردتان یا حتی از سکوت او به عشق‌شان پی ببرید.

 او دوست دارد که فرمان را به دست شما دهد

اگر در مسائل کاری مردتان یک مدیر ماهر است به این معنی نیست که او در روابط عاطفی هم اینچنین می‌خواهد باشد، در نتیجه ترس از این که مدیریت امور را به دست بگیرید نداشته باشید، با این کار او را خوشحال کنید.

هرگز به او بی‌توجهی نکنید

در ظاهر آقایان شاید روحیه حساسی آنها نمایان نشود، اما بسیار حساس هستند، برای مثال وقتی که به او بی توجهی یا کم توجهی می‌گنید، به سرعت ناراحت می‌شود.

احترام به او

اگر او اشتباهی هم مرتکب شده باشد، باز در هر حالتی به او احترام بگذارید، و یادتان باشد که این کار باعث می شود که او نیز همین رفتار را با شما داشته باشد.

او عاشق تحسین است

همیشه لازم نیست با گفتن کلمه یا جمله‌ای به تحسین عشق زندگی‌تان بپردازید، با نگاه‌تان به او بفهمانید که به او افتخار می‌کنید.

او دوست دارد که زمانش را با شما سپری کند

آقایان با وجود روحیه مستقلی که دارند، اما دوست دارند که وقت‌شان را با عشق زندگی‌شان بگذرانند، برای مثال دوست دارند که هنگام بازی مورد علاقه‌شان، در کنار شما باشند، یا هنگام تماشای تلویزیون سرشان روی پاهای شما بگذارند.

او شما را زیبا می خواهد

آزار دهنده ترین رفتار برای او این است که شما از ظاهرتان ناراضی و مدام به دنبال رژیم و عمل‌های زیبایی باشید. همین که از نظر خودتان زیبا باشید، برای مرد زندگی‌تان کافی است. به این معنی نیست که همیشه آرایش داشته باشید و موهای خود را ببافید.

حامی او باشید

آنچه بیش از همه خوشحالش می کند، حمایت شماست. در مواقع ناراحتی یا نگرانی، در این شرایط، او به شما به عنوان یک حامی احتیاج دارد.

شناخت آقایان | آقایان در یک رابطه چه می‌خواهند؟!

از او قدردانی کنید

درست است که برخی از کارها وظیفه آقایان است با قدردانی و تشکر شما به او انگیزه بیشتری بدهید و باعث شادی او شوید.

او دوست دارد که شما را بخنداند

یک موفقیت بزرگ برای مرد زندگی‌تان خنداندن شماست، این کار به او احساس غرور می‌دهد.

شناخت آقایان | آقایان در یک رابطه چه می‌خواهند؟!

او شما را مستقل می خواهد

هر چند که آنها از حمایت عشق زندگی‌شان خوشحال می‌شوند اما دوست ندارند که بالهای او را ببندند. می‌خواهد که شما زندگی مستقل خود را داشته باشید، و او را محدود کنند.

گاهی تنهایی بیرون بروید

اگر هیچگاه تنهایی بیرون نروید و فقط به او تکیه کنید، اگر همیشه در دسترس یا در انتظار مرد زندگی‌تان باشید، او دوست دارد که زن زندگی‌اش گاهی بدون او بماند و بتواند تحت هر شرایطی روی پای خودش بایستد. پس از مدتی برای او هیچ هیجانی برای شما نخواهید داشت. 

او از غذا خوردن شما لذت می برد

آقایان دوست دارند که شما با اشتها غذایتان را بخورید، بی هیچ نگرانی و استرسی. آنها دوست ندارد که با خانم هایی که مدام در رژیم اند، بر سر یک میز غذا بنشینند. علاوه بر آن، هنگام غذا خوردن به بشقاب آنها کاری نداشته باشید. دوست دارند که هر چه خود می خواهند را بخورند.

دوست دارد بی هیچ نگرانی، ابراز احساسات کند

همه انسان ها احساس دارند،فرقی نمی کند که مرد باشی یا زن، آقایان هم دوست دارند که گاهی گریه کنند اما می‌ترسند که در چشمان شما ضعیف به نظر بیایند. به او این اطمینان بدهید که با گریه کردن هیچ اتفاق بدی نخواهد افتاد.

او دوست دارد که خودش باشد

سعی نکنید که مرد زندگی‌تان را تغییر دهید. بگذارید هر چه خوشحالش می‌کند را، تا زمانی که به رابطه عاطفی‌تان صدمه‌ای وارد نکند، انجام دهد.

از حمایت کردن شما لذت می‌برند

اگر چه آقایان دوست دارند که شما روی پای خودتان بایستید، اما از حمایت کردن شما نیز لذت می برند. اگر مشکلی برایتان پیش آمده، بی‌هیچ نگرانی به مردتان تکیه کنید.

به حرف هایش گوش دهید

موضوعی پیدا کنید و با همسرتان صحبت کنید، در مورد کارهایی که در طول روز انجام دادید برایش بگویید، به خاطر داشته باشید وارد جزییات نشوید مثلاً او علاقه‌ای ندارد بداند که موی همکارتان چیست!

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE