لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

شخصیت شناسی حیرت انگیز با اثر انگشت +عکس

0 1,026

شخصیت شناسی حیرت انگیز با اثر انگشت +عکسشخصیت شناسی با اثر انگشت

آیا تا به حال به اثر انگشتانتان دقت کرده اید؟ اگر به سرانگشتان خود نگاه کنید خطوطی مواج را در تک‌تک آنها مشاهده می کنید. خطوطی که به اعتقاد بسیاری از مردم می‌تواند آینه‌ای از خلق‌وخوهای فردی باشد.

در جدیدترین پژوهش های کارشناسان دریافتند که اثر انگشت بین افراد مختلف ممکن است دارای یک سری ویژگی های مشابه باشد و به نوعی آنان را در نوع خاصی از تیپ شخصیتی قرار دهد.

بر همین این اساس کارشناسان با بررسی اثر انگشت هزاران نفر در سراسر دنیا و تحلیل خصوصیات اخلاقی و روحی آنها به یک جمع بندی جالب دست یافته اند.

برای اینکه از راز اثر انگشت خود با خبر شوید، می توانید با مقداری جوهر اثر انگشت خود را بر روی کاغذ چاپ و با نمونه های زیر مقایسه کنید:

خطوط انگشت به صورت یک دایره درهم که نقطه ابتدا و انتهایی ندارد

این افراد بر اساس آمارها دارای شخصیتی بی خیال و بی اعتنا به حوادث و رویدادها هستند. آنها افرادی سرگرم کننده هستند اما از قبول وظایف شانه خالی می کنند. برای دوستی با این افراد باید حتماً دقت کنید، زیرا ممکن است شما را به دردسر بیندازند.

شخصیت شناسی حیرت انگیز با اثر انگشت +عکس

خطوط انگشت به صورت مارپیچی

و اما این دسته از افراد بر روی کارها و اهداف خود بسیار پافشاری می کنند و تمرکز دقیقی بر روی برنامه های خود دارند. این اشخاص در صورتی که مدیر پروژه یا مدیر عملیات شوند همپا با سایر اعضای گروه تلاش همه جانبه‎ای برای رسیدن به نتیجه دارند.

شخصیت شناسی حیرت انگیز با اثر انگشت +عکس

خطوط انگشت به صورت قوسی

اینگونه از افراد دارای ذهنی تحلیل‌گر و خلاق و در روابط اجتماعی با دیگران محتاط هستند. آنان افرادی صادق و عاشق پیشه محسوب می‌شوند و عمدتاً احساسات عاشقانه خود را مخفی می‌کنند.

شخصیت شناسی حیرت انگیز با اثر انگشت +عکس

خطوط انگشت به صورت نوک قله

این افراد نیز به لحاظ خصوصیات اخلاقی شبیه به افراد با خطوط انگشت قوسی هستند اما تنها وجه تمایز آنها مبارزه شدید برای رسیدن به اهداف و تمرکز بر روی اصلاح الگوی های زندگی خودشان است.

شخصیت شناسی حیرت انگیز با اثر انگشت +عکس

خطوط انگشت به صورت قطره اشک یا پر طاووس در مرکز انگشت

افراد با این اثر انگشت گوشه گیر هستند و دوستان نزدیک کمی دارند. با وجود اینکه در اجتماع افراد موفقی به شمار می‌روند، تمایل به شهرت و جاه طلبی ندارند و از انزوا لذت می‌برند.

شخصیت شناسی حیرت انگیز با اثر انگشت +عکس

خطوط انگشت به صورت دو دایره در هم تنیده

آنها دارای روحیه متعادل و شادی هستند و در همه کارها موفق و به نوعی خوش شانس هستند. آنان به راحتی می توانند بین محیط کار و خانه تعادل و هماهنگی بر قرار کنند و در دوستی با دیگران موفق هستند.

شخصیت شناسی حیرت انگیز با اثر انگشت +عکس

خطوط انگشت به صورت خطوط تیز و منقطع

افراد با این اثر انگشت معمولاً رازی در گذشته زندگی خود دارند و نوعی احساس ترس و تردید در آنها وجود دارد. آنان معمولاً تمایل دارند که گذشته را فراموش و به آینده فکر کنند.

شخصیت شناسی حیرت انگیز با اثر انگشت +عکس

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ