لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

رفتن سوسک زنده در جمجمه زن هندی! + عکس

رفتن سوسک زنده در جمجمه زن هندی! + عکسسوسک

زن هندی می گوید هنگام شب بود که بینی ام احساس خارش شدیدی کرد و بعد شروع به سوزش کرد در زمان کمی در سرش نیز احساس سوزش کرد که دلیل آن حیرت آور است با سایت هفت حوض همراه ما باشید.

به گزارش سایت هفت حوض و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ خارج کردن یک سوسک زنده از داخل جمجه یک زن هندی موجب بهت و حیرت پزشکان شد.

این زن که ” سلوی” نام دارد و ۴۲ ساله اهل هندوستان، زمانی که در سوراخ سمت راست بینی اش احساس خارش و در سرش احساس سوزش می کرد ناگهان از خواب بیدار شد. بعد از مراجعه این زن به بیمارستان، پزشکان با کمک آندوسکوپی یک حشره عجیب را در قاعده جمجمه بین دو چشم وی مشاهده کردند.

رفتن سوسک زنده در جمجمه زن هندی! + عکس

” سلوی” اهل ناحیه ” اینجام باکام” هندوستان در ارتباط با این موضوع گفت: ” ابتدا وقتی در سوراخ سمت راست بینی ام احساس خارش کردم از خواب پریدم. اما قبل از اینکه بتوانم کاری انجام دهم وارد جمجمه ام شد.

احساس می کردم حشره باشد. زمانیکه شروع به حرکت می کرد در چشمهایم احساس سوزش داشتم. در تمام شب احساس ناراحتی می کردم. وقتی که صبح به کلینیک مراجعه کردم آنها گفتند متوجه چیزی نشده اند اما زمانی که بار دوم به بیمارستان مراجعه کردم پزشکان یک سوسک زنده را در جمجمه ام پیدا کردند.”

رفتن سوسک زنده در جمجمه زن هندی! + عکس

در نهایت پزشکان بیمارستان موفق شدند بعد از ۴۵ دقیقه این سوسک زنده را از جمجمه این زن خارج کنند.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE