لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (2 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

با بازی های جذاب تلگرام آشنا شوید؟!!!

0 1,954

با بازی های جذاب تلگرام آشنا شوید

حدود سه سال پیش وقتی تلگرام به جمع نرم افزارهای فضای مجازی پیوست، اما چندی است که برای اینکه کاربرانش همه نیاز خود را از همین برنامه برطرف کنند و به دنبال رقبایشان نروند ویژگی بازی را به آن اضافه کرده است.

تلگرام از بدو تولد محبوب

تلگرام جزو محبوب ترین شبکه های مجازی با اضافه کردن ویژگی بازی باعث شده که کاربرانش سراغ شبکه های مجازی دیگر نروند و همه نیازهای کاربرانش را در همین فضا در اختیارشان بگذارد.

ساختار تلگرام در ابتدا

در ابتدا همانند نرم افزارهای دیگر جنبه ارتباطی داشته ولی با یک تفاوت ذر زمینه امنیت یا احراز هویت کاربران بیشتری را به خود جذب کرده و همین تفاوت باعث شد رقیب سختی برای رقبای خود شود.

ویژگی جدید تلگرام

جدید ترین ویژگی در تلگرام بازی هایی هست که به آن اضافه شده است که بسیار محبوب شده اند و علاوه بر پیام متنی و صوتی، می توان ساعت ها در آن با بازی سرگرم شد.  

استراتژی های بازی ها در تلگرام

این بازی های یادآور بازی های دوران سگا و آتاری هستند و همانند آنها استراتژی های ساده ای دارند.

نحوه بازی

اگر دوست دارید این بازی ها را امتحان کنید، عبارت @ را بزنید، بعد gamee (حتما حرف e را دوبار) تایپ کنید و در ادامه بازی مورد نظر خود را تایپ کنید، وارد دنیای بازی های تلگرامی می شوید.

بازی در نسخه دسکتاپ تلگرام

لازم به گفتن است که شما  می توانید با نسخه دسکتاپ تلگرام هم بازی کنید. و شاید شما هم از آن دسته افراد باشید که  با نسخه دستکتاپ تلگرام راحت تر بازی کنید تا گوشی. و می توان دلیل آن را اینگونه بیان کرد که  لپ تاپ با داشتن کیبورد، فضای واقعی تری از بازی ها را برای شما تداعی می کند، در صورتی که گوشی به خاطر لمسی بودنش، شاید کار شما را برای بازی سخت کند. و بازی با کدام گزینه به سلیقه شما بستگی دارد. مهم بدست آوردن رکورد مناسب است.

۱٫توپ باران (Football Star)

با بازی های جذاب تلگرام آشنا شوید
اولین بازی تلگرام “ستاره فوتبال” بود که با استقبال بسیاری مواجه شد و هنوز بعد از چندین ماه جزو پرطرفدارترین بازی های تلگرام است. یک بازی ساده است مخصوص آن دسته از فوتبال دوستان که می خواهند فوتبال را از ابتدا یا به قولی از زمین خاکی شروع کنند! این بازی بسیار ساده است به اینگونه که شما یکی از اعضای تیم فوتبال هستید که توپ هایی که به سمت شما فرستاده می شود را باید شوت کنید.

نحوه امتیاز دهی 

اگر توپ روی پایتان بنشیند و ضربه ای درست بزنید، دو امتیاز خواهید گرفت و اگر توپ را از دست ندهید یک امتیاز از آن شما خواهد شد. و هر چه مراحل بیشتری را پشت سر بگذارید سرعت توپ هایی که به سمت شما ارسال می شود بیشتر می شود و از مرحله ای به بعد تعداد توپ های ارسالی نیز بیشتر خواهد شد، لازم است بدانید برای توپ های هوایی باید زودتر از توپ های زمینی اقدام کنید.

بالاترین رکورد بازی ستاره فوتبال

در حال حاضر بالاترین رکورد این بازی در جهان، ۸۳۶ است که برای اکثر افراد رکوردی دست نیافتنی است. اما اگر توانستید امتیازی بیش از ۱۰۰  در این بازی بگیرید شما جزو برترینهای این بازی هستید.

۲٫ آقای عضله(Mr.Muscle)

با بازی های جذاب تلگرام آشنا شوید

در آقای عضله شما جای یک وزنه بردار ظاهر می شوید که باید وزنه هایی که بالای سر(اقای عضله) قرار دارد، جوری نصف شود که تعادل وزنه حفظ شود، شما با آقای عضله ” داداش داری اشتباه می زنی” واقعی را می توانید تجربه کنید.

نحوه امتیاز دهی

اگر دقیقا وزنه از وسط نصف شود، دو امتیاز می گیرید و برای رکورد زدن جمع این دو امتیاز می تواند به شما کمک زیادی کند. در این بازی به صورت تصادفی وزنه هایی در بالا ظاهر می شود که بعضی اوقات از سمت چپ تصویر و بعضی اوقات از سمت راست تصویر نمایان می شوندکه جزو یکی از سختی های بازی است. که این اتفاق باعث گیج شدن چشم شما می شود.
صدای بازی هم می تواند به هیجان بیشتر بازی کمک کند و سعی کنید با آن کنار بیایید.

بالاترین رکورد بازی مرد عضله ای

رکورد فعلی این بازی در جهان ۵۷۲۸ پس سعی کنید بتوانید این رکورد را بشکنید و ناامید نشوید

۳٫ چرخ بزن(Hausschwein run)

با بازی های جذاب تلگرام آشنا شوید

هوشمندترین بازی های تلگرام

یک دایره دارد که حیوان مورد نظر باید دائما توی این دایره بچرخانید ولی قوانینی دارد. به این شرح که از موانع بپرید و عروسک ها را بگیرید.

نحوه امتیاز دهی

با گرفتن هر عروسک ۵۲ امتیاز کسب خواهید کردو بهتر است که به هیچ وجه حتی یک عروسک را از دست ندهید
و در هر دور ۳۶۰ درجه ای که می زنید سرعت اره ای که پشت سر شما حرکت میکند، بیشتر می شود و اگر خطا کنید زودتر می بازید.
هر چه بیشتر با موانع برخورد کنید سرعت شما کم خواهد شد، برای همین کم تر اشتباه کنید یا با فاصله اشتباه کنید تا فاصله اره با شما زیاد شود. لازم به گفتن است موزیک و گرافیک این بازی لذت بازی را چندین برابر می کند.

۴٫ تنبل خان در دریا می افتد(Skipper)

با بازی های جذاب تلگرام آشنا شوید

شاید بازی سوپرماریو را  تا حدی  به یاد داشته باشید این بازی تقریبا یادآور سوپر ماریو است ؛ اما با روشی ساده تر، به این صورت است که یک یک ماهی دارید که در بین ستون هایی که در آب قرار دارد، باید آن را سالم به مقصد برسانید. و یک فرمانده کشتی تنبل در آب قرار دارد و هر لحظه می خواهد به پایین پرتاب شود و شما باید او را هدایت کنید با ضربه زدن به صفحه دستگاه تان.

بالاترین رکورد تنبل خان در دریا می افتد

اگر به فکر رکورد زدن در این بازی هستید بهتر است که صدای بازی را قطع کنید تا صدای ممتد ردکردن موانع زیاد روی اعصاب تان رژه نرود. بیشترین رکورد این بازی ۲۰۹۱ بار است که کاربر توانسته ماهی را بدون برخورد به ستوان ها پیش ببرد.

۵٫ سکه خوری نینجاها(Gravity Ninja)

با بازی های جذاب تلگرام آشنا شوید

جدید ترین بازی تلگرام که ارائه شده

این بازی چند روز است که ارائه شده است، نینجا با جاذبه حرکت میکند، به این صورت است که این نینجا باید در یک مسیر پر از مانع حرکت کند و  با حرکت دادن نینجا  به سمت بالا و پایین طوری عمل کنید که بیشترین سکه را بدست بیاورید و با موانع مسیر، برخورد مستقم نکنید، این بازی نیاز به کمی تجربه دارد که به مرور زمان بدست خواهید آورد.

بالاترین رکورد سکه خوری نینجاها

بهتر است که در مسیرهای پر سکه تا می توانید بالا و پایین شوید تا امتیازهای بیشتری بدست آورید.و شاید شما هم در این بازی حرفه ای شدید و رکورد این بازی را که ۵۶۵۴ است، بشکنید.

۶٫ روی مکعب ها سُر بخورید(qubo)

با بازی های جذاب تلگرام آشنا شوید

بازی به این صورت است که یک مکعب و چندین ستون است که این مکعب را جوری حرکت دهید که بین ستونها حرکت کند طوری که سقوط نکند بعد از برخورد مکعب به ستون، ستون شروع به افتادن می کند و اینجاست که سرعت العمل شما مهم است قبل از سقوط ستون باید از روی آن بپرید 

نحوه امتیاز دهی

در این بازی اگر دقیقا روی ستون قرار بگیرید امتیاز دو برابر برای شما خواهد داشت. لازم به ذکر است که ممکن است که شما روی ستونی قرار نگیرید و در خطر افتادن باشید، لازم است که تسلیم نشوید و دوباره بپرید که بیشتر مواقع با پرش دوم می توانید یه نتیجه برسید.

۷٫ هندسه بازی(School is cool)

با بازی های جذاب تلگرام آشنا شوید

رنگین ترین بازی تلگرام این بازی است.به این صورت است که شما یه توپ دارید، که از مسیرهای مختلفی بگذرانیدش، 

روش بازی

این طور است که رنگ توپ شما با گذر از هر قسمت تغییر می کند. شما باید از رنگهایی که هم رنگ خودتان است برای گذر استفاده کنید. مثلاً اگر مشکی هستید می توانید از موانعی که رنگ مشکی است گذرکنید. در ادامه فاصله مانع ها از هم کم می شود و اشکال هندسی به خود میگریندکه کار را برای شما سخت خواهد کرد،

ویژگی این بازی

موقع شکست پیام هایی میدهد که و شما را با شکست تان را آشنا می کند. 

بالاترین رکورد هندسه بازی

بالاترین رکورد این بازی در اختیار کاربری با امتیاز ۴۳۸ است.

۸٫ تیراندازی(Space orbit)

با بازی های جذاب تلگرام آشنا شوید

این بازی استراتژی بازی مدار فضایی است. به این صورت که یه مدار وجود دارد و باید دور آن بچرخید، وقتی کار سخت می شود که از مرکز اینن مدار به سمت شما تیرهایی پرتاب می شود. و باید دائما تغییر جهت بدهید. تا این تیرها باعث نشوند شما Game over شوید.

با تجربه های این بازی معتقدند که اگر خلاف عقربه های ساعت حرکت کنید شانس برنده شدن بیشتر است. لازم به ذکر است که این بازی نسخه سخت تر بازی «Corsairs» است.

بالاترین رکورد هندسه بازی

طبق آماری که تلگرام داده است، بیشترین استفاده را در هر روز این بازی دارد و یک نفر در جهان تا به الان توانسته رکورد ۱۰۰۰۰۰۱ را در آن ثبت کند. البته این شبه وجود دارد که ربات این رکورد را زده باشد.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ