لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (3 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

ست لباس ورزشی زنانه و هرچه در باشگاه نیاز دارید

0 1,676

ست لباس ورزشی زنانه و هرچه در باشگاه نیاز دارید

ست لباس ورزشی زنانه که برای پوشیدن در باشگاه انتخاب می‌کنید اهمیت دارد.

البته نه از این منظر که بین باشگاه و شوی مد شباهتی وجود دارد، بلکه به این علت که آنچه می‌پوشید باید آزادی کافی را برای انجام حرکات ورزشی درست به شما بدهد.

اما روزهایی که زنان از مدل‌های لباس ورزشی مردانه استفاده می‌کردند هم دیگر گذشته است و امروزه طراحان لباس اسپرت و لباس ورزشی، مدل‌ها و ست لباس ورزشی مختلفی برای زنان طراحی می‌کنند، که در کنار کارایی زیاد، حالت زنانه‌اش را نیز حفظ می کند.

ست لباس ورزشی زنانه شامل چه لباس‌هایی است؟

برای آنکه ست لباس ورزشی زنانه خود را به درستی انتخاب کنید و لباس‌های ورزشی مناسبی را انتخاب کرده و کنار یکدیگر قرار دهید باید بدانید دقیقا به چه لباس‌هایی در باشگاه نیاز خواهید داشت.

ست لباس ورزشی زنانه و هرچه در باشگاه نیاز دارید

نیم تنه ورزشی بخشی از ست لباس ورزشی زنانه

پیش از آنکه سراغ خرید یک نیم تنه ورزشی تنگ بروید و آن را با شلوار یوگا یا لگ زنانه بپوشید، بهتر است انتخاب‌های دیگر را هم در این مورد چک کنید.

خرید نیم تنه ورزشی زنانه با اندازه درست، تفاوت بین یک تجربه ورزشی راحت و حس درد و فشار در تمرینات ورزشی را نشان می‌دهد. بهتر است سایز درستی از نیم تنه را انتخاب کنید و سراغ یک نیم تنه تنگ یا بیش از حد آزاد نروید.

مدل‌های مختلف نیم تنه ورزشی که قابلیت‌های متنوعی چون قابلیت تنفس یا فرم‌دهی به بدن را دارد، مورد بررسی قرار دهید. این مدل‌ها را می‌توانید بین انواع لباس ورزشی زنانه مانگو (Mango)، ریباک یا سوپردرای پیدا کنید.

تاپ ورزشی یا تی شرت ورزشی مناسب برای زنان

در حالیکه در گذشته استفاده از تی شرت ورزشی یا لباس ورزشی آزاد در ست لباس ورزشی زنانه مرسوم بوده است، امروزه متخصصان ورزش پیشنهاد می‌کنند زنان سراغ تاپ ورزشی یا تی شرت ورزشی بروند که درست اندازه‌شان است، نه بیش از اندازه آزاد نه نه خیلی تنگ.

البته این انتخاب به ورزشی که سراغ آن می‌روید هم بستگی دارد، مثلا در یک باشگاه یا کلاس یوگا بهتر است کمی تاپ ورزشی شما تنگ‌تر باشد تا حرکات و وضعیت بدنی خود را کاملا حس کنید.

از سوی دیگر تاپ ورزشی یا تی شرت ورزشی که اندازه بدن شما است و گشاد نیست، به اینکه عرق بدنتان خشک شده و تن خنک و خشک نگه داشته شود نیز کمک می‌کند.

ست لباس ورزشی زنانه و هرچه در باشگاه نیاز دارید

انتخاب درست مدل شلوار ورزشی زنانه

مدل شلوار ورزشی زنانه برای ست لباس ورزشی شما باید با توجه به ورزشی که انجام می‌دهید، انتخاب شود. زنان انتخاب‌های بیشتری برای مدل شلوار ورزشی دارند، مثل شلوارک ورزشی ، لگ یوگا ، شلوار استرچ و شلوار پیلاتس و البته شلوار ورزشی که برای انواع فعالیت‌ها می‌تواند مناسب باشد.

برای خرید شلوار ورزشی زنانه بهتر است سراغ یک جنس پارچه بروید که خیلی زود جای زانو را نگیرد و کمر آن نیز قابل تنظیم باشد.

کفش ورزشی زنانه در ست ورزشی

کفش ورزشی یکی از مهمترین و حساس‌ترین انتخاب‌هایی است که باید داشته باشید. کفش دویدن معملا مناسب ورزش ایروبیک نیست و البته هر کفشی برای دویدن نمی‌تواند مناسب باشد. به وضعیت خاص بدنی و نیازهایی که دارید در انتخاب کفش دقت کنید، مثلا ممکن است شما به محافظت و ساپورت بیشتری در بخش مچ پا نیاز داشته باشید.

همچنین لازم است تکنولوژی‌های ویژه‌ای که در یک جفت کفش ورزشی به کار رفته است را نیز مورد توجه قرار دهید، چراکه این تکنولوژی‌ها همان چیزهایی هستند که برای آن پول می‌پردازید.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ