لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (2 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

روش ازدواج با مردان ثروتمند!

0 990

روش ازدواج با مردان ثروتمند

نامه ای از دختر آمرکایی به آقای مورگان، رئیس یک شرکت!!!

دختر زیبایی در آمریکا برای رئیس یکی از شرکت های معتبر آمریکایی چنین نامه ای نوشت. و از او سوالاتی پیرامون راهکارهای ازدواج با مردی ثروتمند را جویا شد.

متن نامه درخواست ازدواج دختر آمریکایی!

قصد دارم در آنچه اینجا می‌گویم صادق باشم من ۲۵ سال دارم. بسیار زیبا و جذاب هستم. دلم می خواهد همسر مردی با درآمد سالانه ۵۰۰ هزار دلار یا بیشتر بشوم. حتما فکر می کنید که سطح توقع من بالاست. ولی حتی درآمد سالانه یک میلیون دلار در این سرزمین هم به طبقه متوسط جامعه تعلق دارد چه برسد به ۵۰۰ هزار دلار در سال!

تقاضای چندان زیادی ندارم. ولی می خواهم بدانم  کسی در شرکت شما با درآمد سالانه ۵۰۰ هزار دلاری کار می کند؟ خودتان چطور؟ متاهل هستید یا مجرد؟

سوالات عجیب دختر در ادامه نامه از آقای مورگان!

می خواهم بدانم چه کنم تا همسر مرد ثروتمندی مثل شما بشوم؟ چند سئوال دیگر هم دارم: پاتوق پسران ثروتمند و مجرد کجاست؟ چه گروه سنی از مردان مناسب ازدواج با من هستند؟چرا اکثر همسران مردان ثروتمند، از نظر ظاهری در رده متوسط قرار دارند؟ می شود معیارهایتان را برای انتخاب همسر به من بگویید؟

و اما جواب مدیر شرکت مورگان:

نامه ای را که برایم فرستاده بودید را با شوق فراوان مطالعه کردم. خوب است بدانید دختران زیادی هستند که سوالاتی مشابه سوالات شما را دارند. اجازه دهید در مقام یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای موقعیت شما را مورد بررسی قرار دهم:

من درآمدی بیش تر از ۵۰۰ هزار دلار در سال دارم که مطابق با شرط شماست، اما امیدوارم کسی تصور نکند که اکنون با جواب دادن به نامه شما، دارم وقتم را به بطالت می گذرانم.

ازدواج از نظر یک تاجر!

از دیدگاه یک مرد ثروتمند، ازدواج با شما اشتباه است، دلیل آن هم خیلی پیچیده نیست. چیزی که شما در سر دارید مبادله منصفانه “پول” با “زیبایی” است. اشکال کار هم دقیقا همین جاست.

زیبایی در برابر پول!

 زیبائی و جذابیت شما رو به افول است اما پول من، در حالت عادی بعید است از بین برود. واقعیت این است که، درآمد من سالیانه بالاتر خواهد رفت اما زیبائی شما نه.

ازدواج به زبان وال استریت!

روش ازدواج با مردان ثروتمند!

از دیدگاه علم اقتصاد، من یک سرمایه رو به رشد هستم اما شما یک سرمایه رو به افول. به زبان وال‌استریت، هر تجارتی موقعیتی دارد. ازدواج با شما هم چنین خواهد بود. اگر ارزش تجاری کالایی افت کند عاقلانه ترین کار آن است که آن را نگاه نداشت. و در اولین فرصت به دیگری واگذار کرد.

پیشنهاد رئیس شرکت مورگان به دختر آمریکایی!

پیشنهاد من به شما این است که قید ازدواج با مردان ثروتمند را بزنید. بجای آن، شما خودتان می‌توانید با داشتن درآمد سالانه ۵۰۰ هزار دلاری، به فرد ثروتمندی تبدیل شوید. با این حساب شانس شما بیشتر خواهد بود تا آنکه بتوانید یک پولدار احمق را راضی به ازدواج با خودتان کنید. امیدوارم با پاسخ به نامه تان به شما کمک کرده باشم. 

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ