لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

رنگ مو باعث شد زن باردار به هیولا تبدیل شود! + عکس

رنگ مو باعث شد زن باردار به هیولا تبدیل شود! + عکسرنگ مو

زن باردار به دلیل حساسیت به رنگ مو دچار وضعیت وحشتناکی شد که او را شبیه به یک هیولا کرد که اطرافیانش  با دیدن چهره اش شکه شدن و به وحشت افتادند.

آلرژی وحشتناک زن باردار به رنگ مو

این زن باردار که بعد از استفاده از یک رنگ مو به وضعیت دردناکی دچار شد حساسیت به ترکیبات شیمیایی رنگ مو صورت او را دو برابر کرد به طوری که این زن با دیدن چهره ای در آینه وحشت زده شد.

“سامانتا اسپلی” ۲۹ ساله ساکن یورک شایر به دلیل بی توجهی به خطرات رنگ کردن مو در دوران بارداری چهره اش را دچار تغییرات ترسناکی کرد.

او برای تغییر رنگ موهایش بدون توجه و برخلاف هشدارهای پزشک تصمیم به استفاده از رنگ موی شیمیایی گرفت که چند روز بعد از رنگ کردن موها و زمانی که از خواب بیدار شد حساسیت روی چهره به خوبی نمایان شده بود.

رنگ مو باعث شد زن باردار به هیولا تبدیل شود! + عکس

رنگ مو باعث شد زن باردار به هیولا تبدیل شود! + عکس

سامانتا می گوید

پس از رنگ کردن موهایم شب بدون آنکه احساس مشکلی داشته باشم خوابیدم ولی صبح روز بعد وقتی از خواب بیدار شدم چشمانم به سختی باز می شد احساس کردم یک وزنه روی صورتم است ، مقابل آینه که رفتم وحشت زده شدم  درست مثل یک هیولا شده بودم.

 اکنون به تجویز پزشک یک هفته است که از خانه بیرون نرفته ام چرا که بایستی داروهای ضد آلرژی که برایم تجویز شده در شرایط خاصی مصرف کنم.

او در مصاحبه با دیلی میل گفت :

می خواهم همه زنان بدانند که نباید بدون توجه به نوع رنگ مو و وضعیت جسمی دست به این کار بزنند ، من اکنون به خاطر یک بی دقتی تبدیل به هیولا شده ام ،( با خنده تکرار می کند ) بله درست مثل یک هیولا که بچه های فامیل با دیدن من وحشت کرده و سعی می کنند جایی به دور از من باشند.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE