لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

وقتی شوهرم را دیدم شوکه شدم / خیانت هفته

وقتی شوهرم را دیدم شوکه شدم / خیانت هفته

زن جوانی که با لو رفتن عیاشی هایش و با سوءاستفاده از اعتماد همسرش، پنهانی با مردان غریبه قرار می گذاشت، یک قدمی طلاق قرار گرفت.

به نقل از رکنا، و به گزارش سایت هفت حوض زن جوانی با مراجعه به مشاوره پلیس اصفهان گفت: “مدتی قبل با جلب رضایت همسرم برای کار به آرایشگاهی که مطعلق به  زن مطلقه ای به نام سوسن بود رفتم. او مهربان بود و خیلی زود اعتمادم را جلب کرد و کم کم  اسرار زندگی ام برای او بازگو کردم.

تنها مشکلی که با او داشتم

دوست پسرهایش بودند که هر روز با ماشین های مدل بالا جلوی آرایشگاه منتظرش بودند. چندین بار سوسن از من دعوت کرد با آنها به رستوران بروم. اوایل مخالفت می کردم اما از ترس اینکه کارم را از دست بدهم بالاخره یک روز دعوت آنها را قبول کردم و با آنها رفتم و باب اولین آشنایی من با دوست پسرهای سوسن شد. و این شروع قرار های هر روز ما شد در کافی شاپ ها و روستوران های بالای شهر و ساعتها به خوش گذرانی با دوستان صاحبکارم می گذشت.
وقتی از کافی شاپ بیرون اومدم، شوهرم را که دیدم شوکه شدم / خیانت هفته
این زن در ادامه گفت:” چندین بار خواستم موضوع را به همسرم بگویم اما می ترسیدم که برایش سوء تفاهم شود و مانع از رفتن به سرکارم شود. تا زماینکه دوش به دوش دوست پسرهای سوسن از کافی شاپ بیرون آمدم وسط خیابان، امیر جلویم سبز شد. دوستان سوسن تا متوجه شدند که این مرد همسرم است خیلی سریع سوار ماشین شان شدند و رفتندو

من که از ترس نمی توانستم صحبت کنم

با بهت زدگی و دلهره به امیر خیره شده بودم که ناگهان او سیلی محکمی به صورتم زد و گفت طلاقت می دهم تا به خوشگذرانی هایت برسی.تا چند روز امیر سکوت عجیبی پیشه کرده بود و من جرات نداشتم حرفی بزنم،هیچ گاه فکر نمیکردم که او تصمیم به جدایی بگیرد ، اما متاسفانه دیروز احضاریه طلاق به دستم رسید. خیلی پشیمانم،من می خواهم زندگی کنم اما امیر کوتاه نمی آید.”
با گفته های این زن جوان، مشاوران با یادآوری چارچوب رابطه های اجتماعی به زن جوان، همسر او را احضار کردند تا بتوانند از فروپاشی زندگی مشترک این زوج جلوگیری کنند و مصالحه بین انها ایجاد کنند.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE