لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

راز سلامتی افرادی که مریض نمی شوند!!

راز سلامتی افرادی که مریض نمی شوند!!راز سلامتی

همه سعی بر این دارند که همه موارد بهداشتی و ایمنی و … را رعایت کنند که همیشه سالم و تندرست باشند، هیچ کسی دوست ندارد که در بستر بیماری بیافتد. اما بعضی افراد هستند که به ندرت مریض می شوند یا اصلا مریض نمی شوند، برای اطلاع از راز سلامتی این افراد با سایت هفت حوض همراه ما باشید.

مطالعات علمی انجام شده

این مطالعات نشان می‌دهند که هر فردی در طول زندگی خودش، به‌طور متوسط ۲۰۰۰ بار به سرماخوردگی مبتلا می‌شود. با این‌حال، همه ما افرادی را می‌شناسیم که انگار هیچ وقت مریض نمی‌شوند و در دوره‌های شیوع آنفلوآنزا هم سالم و سرحال هستند.

دکتر دانیل دیویس می‌گوید:

این دکتر که استاد ایمونولوژی در دانشگاه منچستر است،«بعضی از ما، مجموعه‌ای از ژن‌های سیستم ایمنی را به ارث می‌بریم که به‌طور خاص برای مقابله با یک ویروس خاص مناسب هستند. با این‌ وجود، منظورم این نیست که سیستم ایمنی بدن ما نسبت به همدیگر بهتر یا بدتر است. درواقع، این امکان وجود دارد که بدن شما یا من نسبت به یک ویروس آنفلوآنزای خاص، بهتر از بدن افراد دیگر عمل کند.

سیستم ایمنی ما در واکنش نسبت به بیماری‌های مختلف ذاتا متنوع است و وجود این تنوع برای زنده ماندن نوع بشر در مقابل بیماری‌ها ضرورت دارد».

اگرچه علم هنوز از مفهوم سلامت فرابشری دفاع نمی‌کند

اما این را می‌دانیم که سبک زندگی سالم می‌تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند و شانس جلوگیری از ابتلا به سرماخوردگی را افزایش بدهد. پس، بهترین و مهم‌ترین کاری که می‌توانید برای محافظت از خودتان انجام بدهید، انتخاب سبک زندگی سالم است. منظور از سبک زندگی سالم، انجام دادن فعالیت‌های بدنی روزانه و پیروی از الگوهای غذایی سالم است.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE