لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

تاج: نمی توانم در این شرایط سکوت کنم!!

مهدی تاج-وبسایت 7حوض

رئیس فدراسیون فوتبال ایران “مهدی تاج” با بیان اینکه نگاه کنفدراسیون فوتبال آسیا نباید سیاسی باشد، گفت: دنبال این نیستیم که با AFC مناسباتی داشته باشیم و سکوت کنیم.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از مهر، مهدی تاج درباره نامه ای که روز گذشته به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال و اعلام کرد که ایران در مراسم بهترین های آسیا شرکت نمی کند، گفت: AFC باید محل تجمع افکار عمومی کل آسیا باشد. باید تمام مسائل را بدون نگاه سیاسی ببینند و به سیاست کاری نداشته باشند.

وی افزود: ما در تمام رده های سنی و تیم های ملی موفق بوده ایم. در همین یک ماه از شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون آسیا ۵ نامه تشکر دریافت کردیم. برای همین من نمی توانم که برای نام ایران با این شرایط سکوت کنیم. دنبال این هم نیستیم که با AFC مناسباتی داشته باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران با بیان اینکه مناسبات با AFC باید دو طرفه و معقول باشد، گفت: ما با کنفدراسیون فوتبال آسیا کشمکش داریم. به آنها نامه نوشته و حتی در نامه از رئیس AFC تشکر کردیم. همچنین در پاسخ به نامه های تشکر آمیز شیخ سلمان، نامه ای برای وی ارسال کردم و تشکر کردم!

تاج با اشاره به حذف عناوین فوتسال و داوری برای انتخاب بهترین های سال آسیا تاکید کرد: با این اتفاقات به آدم یک احساسی دست می دهد! علیرضا فغانی سه سال بهترین تورنمنت های دنیا و حتی المپیک را سوت زده و افتخاری برای داوری آسیاست اما عنوان بهترین داور حذف شده است. آدم احساس می کند نگاه ها جور دیگری است. برای همین من به AFC نامه زدم و اعلام کردم ایران در این مراسم حضور نخواهد داشت.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد, با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ