لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

دونالد ترامپ رئیس جمهور شد!

0 428

ترامپ-وبسایت 7حوض

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ترامپ ۲۸۸ رأی الکترال به دست آورده است. رئیس مجلس آمریکا به ترامپ تبریک گفت. کلینتون در تماس تلفنی با ترامپ به شکست خود اقرار کرد .

شادی در ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ آغاز شده است. رای گیری در آمریکا پایان یافت و شمارش رای ها گویای برتری قابل توجه دونالد ترامپ است. باتوجه به این نتایج هیلاری کلینتون دموکرات در این رقابت بازنده شده است و دونالد ترامپ جمهوری خواه به سمت کاخ سفید می رود. با اعلام نتایج اولیه انتخابات آمریکا، شادی در ستاد مرکزی دونالد ترامپ در شهر نیویورک آغاز شده است. ترامپ نیز خودش را برای راهیابی به کاخ سفید آماده کرده است. این درحالی است که فضای ناراحتی و یاس و سردرگمی بر ستاد انتخاباتی هیلاری کلینتون وزیر امورخارجه سابق آمریکا سایه افکن شده است.

اما انتخابات سنا و مجلس نمایندگان آمریکا با پیشتازی جمهوری خواهان پیش می رود. در انتخابات مجلس سنای آمریکا جمهوری خواهان با کسب ۴۷ کرسی در برابر ۳۹ کرسی دموکرات ها پیشتاز هستند. در انتخابات مجلس نمایندگان هم جمهوری خواهان با کسب ۱۴۷ کرسی در برابر ۹۷ کرسی از دموکرات ها پیش هستند. این نتایج قطعی نیست و شمارش همچنان ادامه دارد.

واکنش بازار به نتیجه انتخابات

شاخص بورس آمریکا و آسیا و قیمت نفت در بازارهای جهانی در واکنش به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کاهش یافت. در برخی کشورها از جمله ژاپن و کره جنوبی نشست اضطراری برگزار کردند.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشون آمد, با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ