لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

دلایل افزایش نرخ دلار

دلایل افزایش قیمت , نرخ دلار

چشم‌انداز نرخ ارز در بازار: در ماه‌های آتی نرخ‌های دلار پائین‌تر خواهد شد

مدیر اداره صادرات بانک مرکزی درباره چشم‌انداز نرخ ارز در بازار، گفت: ثبات به بازار ارز بر می‌گردد. و در ماه‌های آتی شاهد نرخ‌های پائین‌تر دلار خواهیم بود.

در یک برنامه تلویزیونی صمد کریمی گفت: ما پیش‌بینی می کنیم با توجه به اینکه تمام نیازهای واقعی ارز را بانک‌ها و صرافی‌های مجاز تامین می کنند و نیز با توجه به ورود ارز حاصل از صادرات غیرنفتی به بازار تا پایان سال، بازار ارز ثبات پیدا می کند. و خواهیم دید که نرخ‌های ارز در بازار کم خواهد شد.

مدیر اداره صادرات بانک مرکزی اضافه کرد: بیشتر نوسانات نرخ ارز در حال حاضر، به خاطر سفته بازی و آربیتراژ(کسب سود از طریق ایجاد اختلاف قیمت در دو بازار متفاوت) نرخ دلار است و این ها مدیریت خواهند شد.

افزایش قیمت , نرخ دلار

وی در پاسخ به این پرسش که تاکنون بر اساس برآورد بانک مرکزی، ارزش پول ملی به چه میزان کم شده است، گفت: برای این کار باید نرخ پایانی دلار در سال ۹۵ با نرخ پایانی سال ۹۴ مقایسه و برآورد شود. اما بانک مرکزی اقدامات لازم را جهت ثبات نرخ ارز در بازار انجام خواهد داد و این اقدامات، محدود کردن نرخ در گام اول است و دوم توجه به عرضه و تقاضا است که نرخ را تعیین می‌کند.

کریمی نرخ اعلام شده در سامانه «سناریت» (سامانه نظارت ارز) را ناشی از نرخی دانست که از صرافی‌ها در بازار اعلام می‌شود.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ