لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

خواستگار سابق عروس را در شب نامزدی ربود

0 777

خواستگار سابق عروس را در شب نامزدی ربودخواستگار

خواستگار دلباخته دختری که جواب نه شنیده بود به محض با خبر شدن از اینکه دختر مورد علاقش به شخص دیگری جواب مثبت داده در شب نامزدیش دختر را ربود.

ابتدای هفته گذشته مرد میانسالی با صدای لرزان با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و از ناپدیدشدن دخترش در شب نامزدی‌ خبر داد: «امشب نامزدی دخترم «نازنین» است. ساعتی قبل دخترم به همراه خواهرش به آرایشگاه رفتند. نازنین زودتر از خواهرش بیرون آمد تا به خانه برگردد ولی تا الان از او خبری نیست. به تلفن همراهش هم جواب نمی‌دهد.»

در پی شکایت مرد میانسال، پرونده‌ای در شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران تشکیل شد و بازپرس آرش سیفی و کارآگاهان، رسیدگی به این پرونده را در دستور کار قرار دادند.

طی تحقیقات صورت‌گرفته

مشخص شد که نازنین مدت‌ها قبل با پسر جوانی در فضای مجازی آشنا شده و مدتی بعد هم «روزبه» از نازنین خواستگاری کرده بود اما پدر نازنین با این ازدواج مخالفت کرد و دختر جوان هم، به این خواستگاری پاسخ منفی داد.

از جهتی دیگر، کارآگاهان پی بردند خواستگار سمج نیز همزمان با ناپدیدشدن دختر جوان، ناپدید شده است که همین موضوع، احتمال ربوده‌شدن دختر جوان توسط خواستگار سابقش را قوت بخشید.

به این ترتیب بازپرس جنایی دستور بازداشت پسر جوان را صادر کرد و به خانواده نازنین آموزش‌هایی در خصوص برقراری ارتباط با خواستگار سمج نیز داده شد.

با گذشت دو روز از ناپدیدشدن نازنین و به‌دنبال صحبت‌های خانواده نازنین با متهم جوان، سرانجام روزبه که پلیس را دریک قدمی‌اش می‌دید به ناچار دختر جوان را رها کرد.

نازنین پس از حضور در دادسرا به بازپرس جنایی گفت:

درون آرایشگاه بودم که به من گفتند فردی بیرون آرایشگاه کارم دارد. به تصور اینکه نامزدم آمده است از آرایشگاه بیرون آمدم که ناگهان با «روزبه» روبه‌رو شدم. او با تهدید چاقو مرا سوار خودرواش کرد و از شهر خارج شد. در این مدت او بدون توجه به التماس‌هایم مرا به چندین شهر برد تا عقدم کند اما به محض اینکه پایم مقابل دفترخانه می‌رسید، داد وفریاد و گریه می‌کردم و روزبه هم به ناچار مرا با تهدید به داخل ماشین برمی‌گرداند. پس از دو روز زمانی که خواستگار شکست‌خورده‌ام متوجه شد نمی‌تواند مرا به عقد خود در بیاورد و از طرفی با تماس‌های خانواده‌ام مبنی بر اعلام رضایت با ازدواجمان روبه‌روشد، مرا در نزدیکی خانه رها کرد و رفت به امید اینکه به زودی ازدواج کنیم.

پس از این اظهارات

پسر جوان بازداشت شد و زمانی که در مقابل بازپرس آرش سیفی قرار گرفت، منکر آدم‌ربایی شد و ادعا کرد نازنین با میل خودش با او همراه شده است.

با وجود اینکه مدارک و مستندات حکایت از آن داشت که دختر جوان با روزبه در ارتباط نبوده است، در ادامه تحقیقات خواستگار سمج به آدم‌ربایی اعتراف کرد و گفت: من به خاطر عشق و علاقه شدیدی که به نازنین داشتم، زمانی که متوجه شدم قصد ازدواج با شخص دیگری دارد او را ربودم اما اشتباه کردم و پشیمانم!

 با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ