لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

سروش رفیعی از تراکتور، پرسپولیس و فولاد خداحافظی می کند

0 651

سروش رفیعی

سروش رفیعی: خداحافظ تراکتور، پرسپولیس و فولاد

سروش رفیعی تصمیمش را برای حضور در فوتبال اروپا گرفته است؛ او به مشتریان داخلی‌اش در کمال احترام هیچ پاسخی نمی‌دهد و همه چیز را به بعد از مذاکره با اروپایی‌ها موکول کرده است.

سروش رفیعی، هافبک خوش تکنیک فوتبال ایران بعد از سپری کردن خدمت سربازی اش در تراکتورسازی از نیم فصل بازیکن آزاد به حساب می آید و می تواند به تیم جدیدی برود. رفیعی به واسطه سابقه خوبش در یکی دو سال گذشته حالا مشتریان زیادی را دارد؛ از تراکتورسازی که یک سال و نیم برای آن توپ زده تا سرخابی های پایتخت و حتی فولادی که ادعا می کند از قرارداد سروش با این تیم نیم فصل باقی مانده است. در کنار این مسائل رفیعی دلش می خواهد به فوتبال اروپا برود.

این روزها اخبار ضدو نقیض و متفاوتی درباره سروش رفیعی منتشر شده و دلیل چنین موضوعی نیز رقابت تیم های مطرح ایران برای جذب این بازیکن می باشد. استقلال و پرسپولیس دست از مذاکره با رفیعی بر نمی دارند و تراکتورسازی هم هرگز نمی خواهد ستاره تاثیرگذارش را از دست دهد. در این بین چند پیشنهاد اروپایی به رفیعی شده که کار تیم های ایرانی را برای حفظ سروش در کشور سخت کرده است.

پیشنهاد های سروش رفیعی 

هافبک ملی پوش تراکتورسازی دو پیشنهاد خوب اروپایی از لیگ سوییس و لیگ یونان دارد و با نظر مدیر برنامه های او با جدیت ا این دو تیم مذاکره می کند. در این بین پیشنهاد باشگاه پانیونیوس یونان به رفیعی جدی تر است. با اینکه نام تیم سوییسی خواهان سروش رسما اعلام نشده اما به نظر نمی رسد پیوستن این بازیکن به تیم یونانی کار چندان سختی باشد. طبق اطلاعات مطرح شده سرمربی باشگاه پانیونیوس سخت به دنبال جذب رفیعی می باشد و از سوی دیگر حضور مسعود شجاعی و کریم انصاری فرد هم این بازیکن را برای حضور در پانیونیوس بیشتر ترغیب می کند؛ هرچند که احتمالا پانینیوس انصاری فرد را به تیم دیگری بفروشد.

از سوی دیگر دو باشگاه قطری نیز برای جذب رفیعی اقدام کرده اند و قول داده اند از نظر مالی شرایط خوبی را برای او فراهم کنند. با وجود پیشنهادهای وسوسه کننده قطری ها اولویت رفیعی حضور در فوتبال اروپا است. او اگر تا این لحظه هرگز با هیچ تیم ایرانی(حتی تراکتورسازی) مذاکره ای نکرده، دلیلش این است که می خواهد برای پیشرفت فوتبالش راهی اروپا شود.

جایگاه سروش رفیعی در تیم ملی

رفیعی در تیم ملی نیز جایگاه مستحکم قبلی را ندارد. او بعد از دوری چندماهه از تیم کی‌روش،در بازگشت به تیم ملی هرگز نتوانست به عنوان بازیکن فیکس به میدان برود و از آنجایی که کی روش نشان داده برای بازیکنان شاغل در اروپا همواره احترام ویژه ای می گذارد، ترک ایران به مقصد یونان یا حتی سوییس گزینه مناسبی است که او دوباره جایگاهش در تیم ملی را به دست بیاورد. قطعا رفیعی نیز مثل هر بازیکنی دوست دارد در جام جهانی روسیه در ترکیب ایران به میدان برود و برای این منظور نیاز به بالارفتن سطح فوتبالش با حضور در تیم های اروپایی دارد. همین امر هم عزم سروش را برای حضور در اروپا جزم تر می کند.

با توجه به اینکه نقل و انتقالات فوتبال اروپا از اول ژانویه(۱۲ دیماه) شروع می شود و ۳۰ ژانویه(۱۱ بهمن) تمام می شود و زمان آغاز نقل و انتقالات ایران نیز از ۱۶ دی ماه است، سروش رفیعی از این تاریخ تا ۱۱ بهمن(چیزی حدود ۲۵ روز) وقت دارد تا با تیم های اروپایی خواهانش به توافق برسد.

موانع سروش رفیعی

شواهد موجود نشان می دهد که بعید است مشکلی بر سرراه رفیعی برای لژیونر شدن باشد و تنها مساله ای که ممکن است مانع انجام توافق شود، بحث مالی است. اینکه پیشنهاد مالی اروپایی ها به سروش به قدری پایین باشد که او نتواند قرارداد را به امضا برساند. تنها در این صورت است که شاید بحث لژیونرشدن سروش کنسل شود و او به اجبار در ایران به فوتبالش ادامه دهد.

در عین حال اگر او مجبور شود در یک تیم ایرانی بازی کند، به احترام روزهایی که در یکسال و نیم گذشته در تراکتورسازی داشته، ابتدا با تیم تبریزی وارد مذاکره می شود. این در حالی است که تراکتورسازی جلساتی را در روزهای گذشته با رفیعی برای تمدید قرارداد برگزار کرده اند و او نیز به آنها صادقانه گفته که تمایلش حضور در تیم های اروپایی است. البته همانطور که پیش بینی می شد رفیعی، قول داده اگر حضورش در اروپا کنسل شد، تراکتورسازی اولین تیمی باشد که با آن وارد مذاکره می شود.

به هر حال باید تا اواسط بهمن ماه صبر کرد و از آینده رفیعی باخبر شد.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ