لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

خبر در گذشت پدر استقلال

منصور پور حیدری-وبسایت 7حوض

علت درگذشت منصور پور حیدری بزرگ مرد فوتبال ایران

منصور پور حیدری پدر استقلال ایران و بزرگ مرد فوتبال کشورمان بعداز مدت ها مبارزه با بیماری سرطان درگذشت سایت هفت حوض درگذشت این مردبزرگوار را به خانواده ی گرامی اش وجامعه ی ورزشی تسلیت میگوید .
فوت منصور پورحیدری به دلیل بیماری سرطان منصور پورحیدری بود که پس از مدت ها مبارزه با این بیماری این بزرگمرد فوتبال ایران به دیار باقی شتافت .

مرگ منصور پورحیدری نه تنها قلب استقلالی ها بلکه قلب تمام مردم ایران را به درد آورده است زیرا که منصور پورحیدری نه تنها برای استقلال تهران بلکه برای فوتبال ایران زحمت های بسیاری کشید .
مردم ایران همه منصور پورحیدری را بخاطر زحمت هایی که برای فوتبال ایران کشیده است هیچگاه فراموش نخواهند کرد.
منصور پورحیدری پیشکسوت استقلال که با عنوان پدر استقلال شناخته می شد بعد از چیزی حدود یک سال مبارزه با بیماری سرطان، در سن ۷۱ سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
مرحوم پورحیدری با تیم فوتبال استقلال به افتخارات بزرگی در کسوت بازیگری و مربی گری دست یافته بود. از جمله این افتخارات تجربه قهرمانی در آسیا به عنوان بازیکن و یک بار به عنوان سرمربی استقلال است. او چندین بار با استقلال قهرمانی در لیگ ایران را هم به عنوان بازیکن و سرمربی تجربه کرده بود.
منصور پورحیدری مدتی سرمربی تیم ملی ایران بود و با این تیم قهرمانی رقابت های آسیایی را بدست آورد.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد, با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ