لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

تله شیطانی مرد ۵۰ ساله برای کودک ۶ ساله؟!!

تله شیطانی مرد 50 ساله برای کودک 6 ساله؟!!

پسر بچه ۶ ساله در حال بازی با دوستانش بود که مرد میانسال به بهانه گرفتن کبوتر کودک را فریب داده و به پارک خزانه کشانده برای رسیدن به فکر شیطانی اش.

تله شیطانی مرد 50 ساله برای کودک 6 ساله؟!!

ربودن پسر بچه ۶ ساله

به گزارش سایت هفت حوض، مورخ ۹۴/۶/۶ مرد جوانی با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت جهت گم شدن پسر ۶ ساله اش به نام پارسا. و در بازرپرسی پلیس مرد جوان من پدر پارسا، کارگر هستم و در شیفت شب یک کارخانه کار می کنم.

مهمانی خانه مادر بزرگ پارسا

روزی که پسرم ربوده شد. من، همسر و پسرم به محله خزانه خانه مادرم بردم تا شب کنار خانواده ام بمانند و خودم به محل کار رفتم. با تماس همسرم که پارسا ناپدید شده هنگامی که با در کوچه با دوستانش بازی می کرد. من با عجله به خانه مادرم برگشتم و با پرس و جو با دوستان پسرم متوجه شدم که مرد میانسالی پسرم را به یک مکان نامعلوم برده است.

جستجو توسط پلیس

پلیس با دریافت نشانی های پسر بچه شروع به جستجو کرد و در همین زمان اهالی محل نیز به دنبال یافتن پارسا شتافتند، چند ساعت بعد پسر خردسال در حاشیه یک پارک در اطراف پایانه بعثت به همراه مرد حدوداً ۵۰ ساله ای پیدا کردند. 

بازداشت مرد میانسال

رباینده پسر بچه به نام عزیز بازداشت شد، و ادعا کرد که پارسا را برای گردش به پارک برده بود.

گزارش پزشک قانونی

پزشکی قانونی گزارشی مبنی بر سوء استفاده شیطانی از پسر بچه داد. و علیه عزیز کیفر خواست صادر و او دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران بصورت غیر علنی محاکمه شد.

دادگاه رسیدگی به ربودن پسر بچه ۶ ساله

در روند رسیدگی به پرونده ربودن پسر بچه ۶ ساله، پدر پارسا در چایگاه ویژه ایستاد و گفت: همسایه ها در حالی پسرم را پیدا کردند که در حال گریه بود. او همان شب برای مادرش ماجرا گفته بود، که از سوی عزیز مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. 

صحبت های پدر پارسا مبنی بر دزدیده شدن پسرش

عزیز او را به کوچه ای خلوت کشانده، به بهانه گرفتن کبوتر  تا به نیت شیطانی خود جامعه عمل بپوشاند. با گذشت یک سال و نیم از این ماجرا هنوز وضع روحی پسرم مساعد نشده است. با ترس و وحشت این قضیه تنهایی از خانه خارج نمی شود. و تقاضای اشد مجازات را برای عزیز دارم.

صحبت های متهم پرونده

عزیز ۵۰ ساله منکر ربودن پسر خردسال شد. او گفت من ۷ فرزند دارم و هیچ زمانی در زندگیم دست به همیچین کاری نزده ام. پارسا مرا از قبل می شناخت و با دیدن من در خیابان از من خواست برایش کبوتر بگیرم. و چون نتوانستم برای او کبوتر بگیرم او را به پارک برای بازی بردم. تا اهالی محل مرا دستگیر کردند.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

 با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE