لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

جنگ آزمون و روبین کازان!!!

آزمون روبین کازان-وبسایت حوض

با وجود سپری شدن ۱۰ هفته از رقابت های این فصل لیگ برتر روسیه هنوز پرونده جنجالی مهاجم ایرانی روستوف با باشگاه روبین کازان در فیفا باز است.

به گزارش “ورزش سه”، فدراسیون جهانی فوتبال در جدیدترین موضع خود درباره پرونده درگیری سردار آزمون با باشگاه سابقش، روبین کازان اعلام کرد این پرونده در حال بررسی و نام این بازیکن همچنان در لیست باشگاه روستوف به صورت رسمی ثبت نشده است.در گزارشی که سایت sovsport منتشر کرد، آمده است:« قرارداد سردار آزمون با روستوف هنوز معلق و تحت بررسی کمیته انضباطی فیفا است. روستوف در این فصل آزمون را از روبین خرید ولی باشگاه شهر کازان مدعی شد در این انتقال آزمون بند قراردادش را نقض کرده است».

این درحالی است که وکیل مهاجم ملی‌پوش کشورمان پیش از این اعلام کرد در قرارداد آزمون بندی وجود داشت مبنی بر این که هر باشگاهی بخواهد او را بخرد می‌تواند با پرداخت یک و نیم میلیون یورو این مهاجم ایرانی را جذب کند و روستوف با پرداخت این مبلغ آزمون را خریده است و هیچ قانونی نقض نشده است. میخائیل پروکوپتس، وکیل مطرح ورزشی روسیه و مشاور حقوقی قربان بردی اف، مدیر فنی باشگاه روستوف در مصاحبه با شبکه آر اسپرت تاکید کرد فیفا خواهان دریافت اصل قرارداد آزمون و باشگاه روبین کازان شده و نیازی به قرارداد انتقال قرضی سردار به تیم روستوف ندارد.

گویا کمیته بررسی وضعیت بازیکنان در فیفا جهت اتخاذ تصمیم نهایی درباره پرونده سردار آزمون و باشگاه روبین کازان به صورت رسمی به وکیل این ملی‌پوش ایرانی و باشگاه روبین کازان اعلام کرد باید اصل قرارداد را ارسال کنند و بر اساس مدارک ارسالی پیشین که مربوط به انتقال قرضی آزمون به روستوف بود نمی‌توانند رایی را صادر کنند.

پیش از این فیفا تا تاریخ ۱۴ آبان به آزمون فرصت داده بود تا اسناد و مدارکش را تحویل دهد تا این پرونده بررسی شود و رای خود را درباره این موضوع صادر کند و حالا به نظر می رسد این پرونده جنجالی که به یکی از سوژه های اصلی محافل فوتبالی روسیه تبدیل شده وارد مراحل حساس خود شده و می تواند سرنوشت مهاجم جوان ایرانی را تغییر دهد.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد, با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ