لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

ممنوع التصویر شدن محمد سلوکی!!

محمد سلوکی ممنوع التصویر شد!

شرکت محمد سلوکی در جشنواره فیلم عصر آنکارا در ترکیه باعث ممنوع التصویر شدن وی شد او بدون توجه به هشدارهای مسئولان وزارت ارشاد راهی ترکیه شد و اجرای اختتامیه جشنواره عصر را به عهده گرفت.

برگزارکننده جشنواره فیلم عصر کیست؟!

جشنواره‌ای به نام عصر که توسط فردی به نام اسماعیل ایزددوست در ترکیه برگزار شد. همچنین ایزددوست شبکه ماهواره‌ای به اسم PN TV را نیز در ترکیه مدیریت می‌کند.

عدم موافقت سازمان سینمایی با جشنواره فیلم عصر 

ایزددوست با علم به اینکه سازمان سینمایی با برگزاری جشنواره فیلم عصر موافقت نکرده و تعدادی از هنرمندان پیشکسوت از حضور در آن خودداری کردند، همچنان روی تصمیم خود پافشاری کرد و اختتامیه جمع ‌و جوری برای آن تدارک دید.

انصراف برخی از تهیه‌کنندگان از شرکت در جشنواره عصر

برخی از تهیه‌کنندگانی که فیلمشان در این جشنواره شرکت داده شده بود با آگاهی از مخالفت سازمان سینمایی فیلم خود را از این جشنواره بیرون کشیدند و یا قید سفر به ترکیه را زدند.

داوران جشنواره عصر

در این بین داوران ایرانی جشنواره فیلم عصر از جمله کیومرث پوراحمد، نادر طریقت، مهدی احمدی و ابراهیم شیبانی و تعدادی دیگر از هنرمندان در اختتامیه آن شرکت کردند.

اجرای اختتامیه جشنواره عصر توسط محمد سلوکی

یکی از چهره‌های حاضر در این مراسم محمد سلوکی بود که بدون اعتنا به هشدارهای مسئولان وزارت ارشاد راهی ترکیه شد و اجرای اختتامیه جشنواره عصر را به عهده گرفت. همین مسئله دلیل ، ممنوع التصویری این مجری شد.

حذف محمد سلوکی از برنامه سین مثل سریال

او که طی یکی دو سال گذشته اجرای برنامه «سین مثل سریال» را به عهده داشت، قرار بود که امسال هم آن را اجرا کند و حتی نامش در بین عوامل سری جدید این برنامه اعلام شد و با این وجود یک روز مانده به پخش نخستین قسمت برنامه، سلوکی به دلیل همین گافی که داد از اجرای آن کنار گذاشته شد.

برکناری محبوبه قاضی میرسعید از برنامه سین مثل سریال

جالب آنکه محبوبه قاضی میرسعید دیگر مجری این برنامه هم با تصمیم مدیران تلویزیونی امکان اجرا در قاب کوچک را پیدا نکرد و از «سین مثل سریال» امسال کنار گذاشته شد.

مدت زمان ممنوع الکاری سلوکی

ممنوع الکاری سلوکی تا چه مقطعی ادامه پیدا کند هنوز مشخص نیست. ضمن اینکه باید دید هنرمندانی که با جشنواره عصر آنکارا همکاری کردند نیز گرفتار تبعات آن خواهند شد یا خیر؟ یادآوری می‌شود.

اجرای سین مثل سریال با اجرای امیرحسین مدرس

نخستین قسمت برنامه «سین مثل سریال» شنبه شب با اجرای امیرحسین مدرس روی آنتن شبکه یک سیما رفت و دلیل اصلی جایگزینی او به جای سلوکی رسانه‌ای نشد.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE