لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

جای جوش را چگونه از بین ببریم؟

جای جوش را چگونه از بین ببریم؟جای جوش

کسانی که جوش میزنند معمولا از جای جوش های خود گلایه می کنند و به دنبال درمان آن می گردنند. ما در این مطلب لایه بردار طبیعی را به شما معرفی میکنیم که می تواند جای جوش شما را به حداقل برساند.

آکنه یا جوش یکی از بیماری های پوستی محسوب می شود که برخی افراد مستعد آن هستند. زمانیکه منافذ پوست با پوست مرده، چربی، و باکتری انباشته و مسدود شوند، جوش‌هایی به شکل کورک، دانه‌های سرسیاه و کیست بوجود می‌آیند. وقتی که این جوش ها خشک می شوند،جای زخم آن ها بر روی پوست باقی می ماند. در این مطلب قصد داریم شما را با یک لایه بردار طبیعی به نام جوش شیرین آشنا نماییم که در به حداقل رساندن جای جوش ها نقش موثری دارد.

قدم اول

با استفاده از یک قاشق، ۲ قاشق آب را با ۱ قاشق جوش شیرین مخلوط کنید تا به حالت یک خمیر غلیظ در آید. می‌توانید برای دستیابی به غلظت مناسب، آب یا جوش شیرین بیشتری اضافه کنید. این مخلوط نباید آبکی باشد و باید آنقدر غلیظ باشد که قابل شکل دادن توسط انگشتان شود.

قدم دوم

جلوی آینه بروید و مقابل آن بایستید و با انگشتانتان،‌ این خمیر را روی جای آکنه بمالید. تمام سطح زخم‌ها را با ‌این خمیر بپوشانید و اجازه دهید که بمدت ۲ تا ۳ دقیقه روی پوستتان بماند.

قدم سوم

خمیر را با استفاده از آب تازه از روی زخم‌ها بشویید و پوستتان را به آرامی خشک کنید. برای گرفتن بهترین نتیجه، روزی ۲ بار این عمل را تکرار نمایید.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ