لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

به دنیا آمدن بچه گربه دو سر با ۳ چشم + عکس

به دنیا آمدن بچه گربه دو سر با 3 چشم + عکسبچه گربه دو سر

باز هم متولد شدن حیوانات عجیب و غریب تکرار شد، بچه گربه ای به دنیا آمد که دو سر و ۳چشمو دو دهان دارد. صاحب این گربه خانگی پس از دیدن این بچه گربه علاوه بر ترسیدن شگفت زده شد. 

مردی چینی گربه خانگی ۲ ساله دارد که در یک زایمان پنج بچه گربه به دنیا آورد که یکی از آنها عجیب الخلقه است .بچه گربه در کنار خواهر و برادرانش از شیر مادر تغذیه میکند اما تنها یکی از دو دهان او توانایی خوردن دارد.

در ویدئوی منتشر شده از این بچه گربه ی دو سر کاملا واضح است که او تنها از یک دهان توانایی خوردن دارد و دهان دیگر کاملا ناتوان است به طوری که زبان آن بدون اختیار و کنترل توسط بچه گربه بیرون مانده است.

به دنیا آمدن بچه گربه دو سر با 3 چشم + عکس

این مرد که ” زایو وی” نام دارد و  اهل شمال شرق چین است با انتشار ویدئو و تصاویر بچه گربه ی متفاوت کاربران فضای مجازی را شگفت زده کرد.

صاحب این گربه در بخشی از ویدئو میگوید:بچه گربه فعلا توانایی خوردن شیر را دارد اما به دلیل وضعیت خاص او نمی توان حدس زد که زنده ماندش قطعی است یا خیر.

به دنیا آمدن بچه گربه دو سر با 3 چشم + عکس

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE